מזל טוב- הוסמכנו לתקן ISO

מאז שהקמנו את החברה דגלנו תמיד על נהלי עבודה מסודרים, על שקיפות מלאה מול הלקוח ועבודה שיטתית על פי פרוטוקולים ונהלים מסודרים. לאחרונה החלטנו למסד אפילו יותר את שיטת העבודה שלנו ולהתחיל לפעול על פי תו התקן המחמיר של iso  למעננו ולמען הלקוחות.

תקני ISO הינם סדרת תקני איכות בינלאומיים המוגדרים על ידי ארגון התקינה הבינלאומי ומחולקים לחמישה תקנים נפרדים המתייחסים זה לזה, ומותאמים לכל סוגי הטכנולוגיות ולכל סוגי הספקים (יצרנים ונותני שירותים).

היתרון בהטמעת תו ה iso הוא ברור עבורנו (למרות העבודה הקשה שהשקענו בו…) ועבור לקוחותינו. עבורנו מאפשרת הטמעת התקן עבודה מתודולוגית ומסודרת. זה לא שהיינו בלגניסטים קודם חס וחלילה אבל התקן בכל אופן מכניס סדר מסוג אחר לנהלי העבודה ומאפשר ללקוח לקבל שירות ברמה גבוהה יותר ואיכותית יותר.

התקן בוחן את איכות תהליכי העבודה ב IT, עד כמה ה IT מנהל בצורה נכונה ומקסימלית את השירותים שהוא מספק לארגון ועד כמה הוא מספק את הצרכים העסקיים של מקבל השירות . בנוסף, מתבצעת בחינה האם ה-IT מספק ללקוח שירות מקצועי, יעיל וחסכוני, והאם הסיכונים התפעוליים הכרוכים בשירות מנוהלים ומקבלים התייחסות ראויה ומקצועית .

עבור לקוחותינו היקרים היתרון ברור. הטמעת התקן בשיטת העבודה שלנו מאפשרת להם את השקט הנפשי בעצם הידיעה שאנחנו עובדים ברמת השירות הגבוהה ביותר הנדרשת מנותן שירותים מסוגנו.

רוצים לדעת יותר על התקן ואיך הוא מאפשר לכם לקבל מאיתנו שירות טוב יותר? צרו קשר!

דילוג לתוכן