האם טלפון קווי עדיין רלוונטי בעולם של היום?

תוכן עניינים

כולנו זוכרים את הטלפון הקווי: הטלפון שבו מתקשרים לחברים ומשפחה ומבלים עמם שעות של שיחה בילדות ובבגרות, הטלפון שהציל את חיינו בדיוק כאשר לא הייתה קליטה בפלאפון והטלפון שבאמצעותו שלחנו פקס ורקדנו לצליל המיוחד שלו בזמן שנשלח.

ועם זאת, בשנים האחרונות לכולנו יש תוספת ליד שבדרך-כלל מנטרלת את הצורך בטלפונים כמו טלפון קווי 012 או בזק – הפלאפון. כן, אין להתכחש לכך שהפלאפון היא האהבה הגדולה של חיינו, ואפילו המחשבה על להתנתק ממנו לרגע עשויה להעלות בנו מעין חשש שמא יחפשו אותנו או שאולי נפספס את הפוסט האחרון באינסטגרם.

אבל… למרות כל האהבה ותשומת הלב שאנו מקדישים לסמארטפון, אין ספק כי לטלפונים הנייחים עדיין יש מקום של כבוד בעולם, ומבוגרים, אנשי עסקים ואפילו נערים נהנים להתקרר קצת מהחום והקרינה של הסמארטפון עם שיחת טלפון נייח שהיא נעימה וצוננת. 

טכנולוגיה שאין שנייה לה

המכשירים העתיקים שמשרתים בני אדם כבר למעלה מ- 200 שנה הם בהחלט כאן להישאר, פשוט מאחר והטכנולוגיה שלהם היא פשוט קסומה. בין אם כיום אתם עובדים מהמשרד או מהבית, עם הטלפון הנייח לעולם לא תיחשפו לקצרים בתקשורת.

במקום להיחשף לחום, קרינה וכאבי ראש, טלפון קווי 012 פועל על המרה של גלי קול (המילים שיוצאות לנו מהפה) לאנרגיה חשמלית, שמשוטטת לאורך קווי הטלפון עד לטלפון של חברה הכי טובה שלכם. כשהאנרגיה החשמלית מגיעה אל הטלפון, הגלים משתנים בשנית לגלי קול ובזכות זאת, חברה הכי טובה שלכם בצד השני הצליחה לשמוע אתכם, ולהעביר לכם מידע חזרה בדיוק באותה הדרך.

הטכנולוגיה של הטלפון הקווי היא בת מאות שנים וכתוצאה מכך, הרבה יותר יציבה מזו של הסמארטפון וכלל לא נושאת קרינה. הטלפון הנייח אינו מתחמם, אינו מסיח את דעתנו עם הודעות כל שלוש דקות ומספק לנו חוויית שיחה נוחה ושקטה, שלעיתים מאוד חסרה בשגרה הלחוצה של היום.  

גם אם הפלאפון שלנו על שקט, תמיד יוכלו למצוא אותנו בבית באמצעות טלפון קווי 012 ובאותו האופן, לנו תמיד יהיה פשוט לאתר את הטלפון במקרה של מצוקה, ולחייג לגורם המתאים במהירות הבזק וללא הודעות קופצות.

רגע… זה טלפון נייח?

כשאנחנו חושבים על טלפון קווי 012 רובנו רואים טלפון עם חוגה: מיושן בעיצוב ומאוד לא נוח לשימוש.

אבל רגע, מתי בפעם האחרונה ראיתם טלפון קווי במציאות? האמת שהיום מדובר במכשיר שונה לחלוטין עם הרבה מאוד פיצ’רים ועיצובים שגורמים לסמארטפון לקנא. 

ישנם טלפונים נייחים וטלפונים אלחוטיים שניתן לשאת לכל מקום, אפשרות לשלוח הודעת SMS, לאתר את הטלפון בכל מקום בבית, להחליף צלצול לאהוב ביותר עליכם ואפילו לדבר בו במהלך הפסקת חשמל בראש שקט ועם קליטה צלולה כשמש.

פקס

ואם יש סיבה אחת טובה להשאיר את הטלפון הנייח בחיינו היא הפקס הקסום, שמאפשר לנו להעביר מסמכים ממיקום אחד לאחר בקלות וליהנות מיום עבודה קליל ומסודר שבו כל מסמך נשלח במהירות ומגיע ליעדו בבטיחות מלאה, ללא חשש מפריצות או פגיעה באבטחת המידע כמו במייל.

לאחר שנים שבו הוא מככב במרכז, כיום הטלפון הנייח צופה בפלאפון הופך לפופולרי יותר ויותר מכס המלכות שלו. טלפון קווי 012 היא המצאה יקרה מפז שעתידה להישאר עמנו לשנים רבות, ולספק לנו חלופה מצוינת לשיחה ברורה ושקטה כשאנחנו רוצים הפסקה מהפלאפון שלנו. ואם אנחנו מתגעגעים? תמיד נוכל להתקשר אליו, דרך הטלפון הנייח.
מחפשים התקנה של טלפוניה וקווי טלפון נייחים? חברת ERG מספקת התקנה ותחזוקה של מערכי טלפוניה וטלפונים קוויים לארגונים ועסקים גדולים. לפרטים נוספים, צרו קשר

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
דילוג לתוכן