פתרונות מיקור חוץ לעסקים

הגיע הזמן לקבל פתרון מיקור חוץ טכנולוגי מחברה שעוסקת בתחום מעל 20 שנה.

מודים – אנחנו פשוט אוהבים טכנולוגיה. אנחנו אוהבים אתגרים טכנולוגיים ופרויקטים מורכבים, אוהבים לאפיין, לתכנן ולנהל טכנולוגיה. זו העבודה שלנו מעל 20 שנה.

אנחנו מבצעים מיקור חוץ מלא בתחום ה-IT עבור פיתוח מערכות מידע, אנשי סיסטם, מומחי מסדי נתונים והפעלת HelpDesk.

הדבר החשוב ביותר עבורנו, הוא שפתרונות מיקור החוץ יהיו תפורים לצרכים שלכם, לכמות כוח האדם, לרמת המומחיות, לליווי השוטף הנדרש, לצוות המומחים המלווים את הפתרון ולשיטת ההפעלה והבקרה.

האחריות שלנו כוללת הבנת הצרכים שלכם, הגדרת הצוות המתאים, הטמעת הפתרון בזמן קצר ועבודה בצורה שקופה – זו העבודה שלנו והאחריות שלנו – שמערך מיקור החוץ יתאים לצרכיכם ויעבוד עבורכם.

בין לקוחותינו

איך עובד התהליך?

1

הבנת צרכים

שלב זה מאפשר לנו להבין את הצרכים שלכם ולתרגם אותם לטכנולוגיות הנדרשות, היקף המשרות הנדרש, תהליכי ניהול שוטפים וצוות מומחים מלווה. בשלב זה מוגדר גם תהליך ההפעלה כולל תהליכי חפיפה, הדרכות והגדרת מדדי איכות למעקב.

2

אישור הצוות

לכל ארגון יש קצב וייחוד משלו ואישור צוות העבודה על ידי הלקוח הוא שלב חשוב בהתאמת הפתרון לא רק מקצועית אלא גם ברמה האנושית

3

הפעלה

הגיע הזמן להתחיל לעבוד. תהליכי החפיפה והלימוד שהוגדרו בשלב 1 מיושמים על מנת לאפשר התחלת עבודה חלקה ובטוחה.

4

ניהול ובקרה

אחת לתקופה מתבצע ניתוח של הפעילות יחד עם הלקוח לטובת ביצוע שינויים ושיפור מתמיד של רמת הפתרון.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

למה לבחור בנו?

1

מקצועיות:

 • מיקור חוץ טכנולוגי מחברה מתמחה בהייטק וטכנולוגיה, עם צוות מקצועי ותיק, ניסיון עשיר, ראייה רחבה ואחריות שוטפת מלאה
 • צוות מומחים דרג ג’ לנושאי פיתוח, תשתיות, תקשורת אבטחה ו-DBA
 • מנהל לקוח צמוד בעל ניסיון, ראייה רחבה בזמינות מלאה ובקשר שוטף עם הלקוח

2

גמישות:

 • התמחות באספקת פתרונות מיידיים
 • מציאת פתרונות ארוכי טווח, יעילים ועמידים
 • התאמה אופטימלית לצרכי הארגון מבחינת גודל הצוות, היקף השעות, הכלים והפתרונות האופציונליים

3

ניסיון:

 • חברת ERG מתמחה, כבר מעל 20 שנה בפתרונות מיקור חוץ הייטק טכנולוגיים – ראינו הכל, עשינו הכל (כמעט)
 • עבדנו (ואנחנו עובדים גם כעת) עבור מגוון לקוחות גדולים ובינוניים, מתמחים בשלל פתרונות טכנולוגיים לכל צורך, לכל מטרה ולכל מערכת

4

בקרה וניהול (ISO):

 • כפיפות לתהליכי הבטחת איכות שמאפשרים לנו לספק פתרונות ברמת איכות גבוהה במיוחד
 • נהלי עבודה שוטפים
 • בקרות עבודה

סוגי הפתרונות שאנו מציעים:

 • מרכז תמיכה – צוות התמיכה שלנו יספק מענה מקצועי למשתמשי הקצה שלכם בתחום ה-IT ובמוצרים הטכנולוגיים שלכם.
 • אנשי פיתוח תוכנה – אנשי פיתוח (או צוותי פיתוח) בהתאם לרמת המומחיות והיקף כ”א הדרוש לכם לצורך הקמת פרויקט התוכנה שלכם.
 • אנשי סיסטם – מיטב מנהלי הרשתות ומומחי התקשורת והאבטחה שלנו ינהלו עבורכם את מערך המחשוב, תמיכה מלאה ממערך המומחים שלנו, בהתאם לצורך.
 • אנשי DBA – אנשי מסדי הנתונים שלנו מדברים בשפה משלהם ונכון שלפעמים קצת קשה להבין אותם, אבל, תכל’ס, הם אלו שמייצרים לכם מערכות מידע מהירות, יציבות ומאובטחות, מסדי נתונים מתוכננים נכון, בדיקות ביצועים יעילות, פותרים בעיות איטיות ומבצעים תחזוקה שוטפת. הם רותמים את המקצועיות והניסיון האדיר שלהם לעבוד בשבילכם.

חברת מיקור חוץ טכנולוגי גדולה ומובילה

אם אתם מחפשים חברת מיקור חוץ בעלת ניסיון רב, המספקת שירותים למגוון חברות וארגונים במשק הישראלי מזה שנים רבות, הגעתם למקום הנכון. אנו יודעים לתפור פתרונות מדויקים לצרכי הלקוח, החל בכמות כוח האדם הנדרש ורמת המומחיות שלו, דרך הליווי השוטף ועד לאספקת פתרונות ושיטות הפעלה ובקרה מתקדמות. חברתנו מספקת שירותי מיקור חוץ מלאים בתחומי הסיסטם, פיתוח תוכנה ומערכות מידע, הפעלת HelpDesk ומומחי מסדי נתונים. כל זאת מתוך הבנת האחריות המוטלת על כתפינו, הטמעת פתרונות אפקטיביים בהתחשב בלוחות הזמנים, עבודה בשקיפות מלאה ובאופן צמוד וקרוב, וכמובן – מתן מענה אופטימאלי לצרכיכם.

איך אנחנו עושים את זה?

על מנת לספק שירותי מיקור חוץ מחשוב התפורים במדויק לצרכיכם, עלינו כמובן להכיר אתכם, את החברה או הארגון, את המחלקות, את הטכנולוגיות, המוצרים והרעיונות, ואת הצרכים המשתמעים מכך. על כן, אנו מתחילים בתהליך היכרות הכולל סריקה מקיפה של הארגון מבחינת הגדרה של הטכנולוגיות הנדרשות, היקף השעות וגודל הצוות הדרוש לכם, ותהליכי הניהול השוטפים. ולאחר שנבנים עבורכם הפתרונות ההולמים אנו מקפידים על עבודה בשקיפות מלאה, לרבות פגישות סטאטוס, מעקב ובקרה, דיווחים שוטפים וסיכומים חודשיים, והכל ברוח העיניים, ברוח טובה והסברים ממצים ומובנים.

דרך עבודה זו, ביחד עם הרמה המקצועית הגבוהה של חברתנו, הובילו ליצירת מוניטין מצוין ולהגדלה מתמדת של מעגל הלקוחות. כיום, אחרי 18 שנה של מומחיות בתחום, אנו מספקים שירותי מיקור חוץ טכנולוגיים לחברות תוכנה, הייטק ולואו טק, חברת תעשייה מסחרית, משרדי ממשלה ולקוחות נוספים שיודעים שהם מצויים בידיים טובות ונאמנות.

משפרים את שירות הלקוחות שלכם

כאמור, ERG היא חברת מיקור חוץ המספקת קשת רחבה של שירותים בתחום, אשר חלקם מיועדים לשפר את המענה שאתם נותנים ללקוחות, למוצרים ולמשתמשים שלכם. אחד מהם הוא מרכז ייעודי להפעלה של מוקדי תמיכה, HelpDesk, הזמין כל בכל יום מסביב לשעון ומאויש על ידי צוות מקצועי נרחב. המרכז שלנו מקבל קריאות ומבצע טיפולים, מעדכן אתכם בכל הפרטים הרלוונטיים ובמידת הצורך גם מפעיל ספקים צד שלישי. כל זאת תוך שמירה על בקרת איכות ISO ונהלי עבודה תקניים, לרבות ביצוע הדרכות פנימיות מעת לעת כך שתזכו למענה הטוב ביותר מהצוות שלנו.

שירות משמעותי נוסף שאנו מספקים בתחום הוא מוקד תמיכה סיסטם התומך במגוון רשתות ומשתמשי קצה, ביניהם קשת רחבה של תחנות, שרתים, תוכנות גיבוי וגיבוי בענן, אבטחה, חומרה ומוצרי תוכנה. כך לדוגמא, הצוות המקצועי שלנו מספק תמיכה לאפליקציות שלכם בשדרוגים והתקנות, ומספק מענה מיידים למוצרים ולחומרה שלכם.

כל זאת בהתחייבות לתגובות מהירות לפי חומרת התקלה, כאשר הנתונים מראים ש- 9 מכל 10 קריאות אנו מצליחים לפתור בתוך 20 דקות בממוצע. גם כאן, אתם זוכים למענה בכל ימות השבוע ומסביב לשעון מטעם אנשי מקצוע מנוסים בהתאם לצרכים, עם נהלי עבודה אפקטיביים ומגוון רחב ביותר של שירותים. בין היתר, אתם נהנים מתחזוקה שוטפת של מערכות, הוספה וגריעה של משתמשים, הכנסות ו/או פרמוטים של תחנות, בדיקות שחזור ובדיקות בקרה תקופתיות.

אין ספק ששירות זה משפר באופן מהותי את האפקטיביות וחוסך בעלויות העסקה, עם גמישות אופטימאלית מבחינת כוח האדם.

מגוון שירותים נוספים

אם אתם מחפשים שירותי מיקור חוץ מחשוב תוכלו לקבל מאיתנו עוד קשת רחבה של פתרונות. כך למשל, אנו מספקים שירותי מיקור חוץ DBA למעוניינים ליהנות ממערכות מידע מהירות, מאובטחות ויציבות, בעלות מסדי נתונים מתוכננים היטב, עם אנשי מקצוע המספקים פתרון יעיל של בעיות ותחזוקה שוטפת. את השירות מספקים מומחים המחזיקים ביותר מחמש עשרה שנים של ניסיון בתחום ה- DBA SQL, כאשר מהשירות נהנים מגוון ארגונים וחברות במשק הישראלי.

בין היתר, אנו מספקים עבורכם תחזוקה שוטפת של השרת ותוכנת מסד הנתונים, ניטור שרתים, טיפולים יזומים בהתראות, בניית תוכניות לקראת תקלות משביתות, ניהול שחזורים וגיבויים, כשירות מרכז תמיכה ועוד. כל זאת לאור הליך אפיון שמטרתו לבחור ולהתאים את פתרונות התקשורת והחומרה המתאימים לצרכיכם. בהמשך מבוצעת התקנה יציבה ומקצועית שמספקת בסיס לביצוע תוכניות הרצת יישומים על מסד הנתונים בשרת. לאחר מכן, אנו ממשיכים כאמור לתחזוקה השוטפת, הכוללת בין היתר הקפדה על תקינות הביצועים ושמירת המידע, לרבות אכיפת מתודולוגיות גיבוי ובדיקות שחזור תקופתיות, המספקות את רמת האמינות הגבוהה ביותר.

מעבר לכך, שירותיDBA במיקור חוץ כוללים עוד קשת רחבה של פתרונות ואפשרויות בהתאם לצרכיכם. הם נוספים אל מגוון שירותים נוספים במיקור חוץ, כגון פיתוח תוכנה המסופק במספר רמות ותפקידים, כולל מפתחי Dot Net, מפתחיMS CRM, מומחי DBA ומנהלי פיתוח. בתוך כך אתם נהנים מליווי צמוד של מנהל לקוח בעל ניסיון רב, ומתהליכי אבטחת איכות ונהלי עבודה שוטפים מוקפדים, העומדים בבסיס הפתרונות האופטימאליים לארגון שלכם. אם יש לכם שאלות נוספות על שירותיהן של חברות מיקור חוץ בתחומי המחשוב והטכנולוגיה, אנו מזמינים אתכם לפנות אל נציגינו ולקבל מענה לכל שאלה והתלבטות, כמו גם הכוונה מקצועית בשקיפות מלאה.