מיקור חוץ שירותי מחשוב – שיפור מערך המחשוב הארגוני

תוכן עניינים

המציאות העסקית בימינו מחייבת שימוש במערכות מחשוב לעסקים לצורך תפקוד תקין ועמידה ביעדים התובעניים של העידן הנוכחי.

מערכת המחשוב צריכה להיות זמינה תמיד לשירות העסק, אבל מה לעשות שאתם לא יכולים להחזיק בעסק מערך שלם של אנשי מחשוב שיטפלו לכם במערכת.

אנחנו בחברת ERG מבצעים מיקור חוץ מלא עבור עסקים במגוון רחב של ענפי המשק, בתחום ה IT לטובת פיתוח מערכות מידע, אנשי סיסטם, מומחי מסד נתונים והפעלת HelpDesk.

אנחנו מבינים את החשיבות של תפקוד מלא, ללא תקלות מסביב לשעון עבור עסקים רבים ולכן אנחנו מפעילים שירותים ברמת זמינות מרבית, ברמת שירות מקצועית, אחראית ויעילה, כדי לתת לכם את הטוב ביותר.

מה זה מיקור חוץ?

מיקור חוץ הוא שירות אשר ניתן לעסק שלכם, בלי שתצטרכו לבצע גיוס והשמה של עובדים, לשלם להם משכורת ולהכשיר אותם לתפקיד.

אתם יכולים לבצע מיקור חו בשלל תחומים, אם יש לכם עסק קטן יחסית, כמו למשל בראיית חשבון, בשירותים משפטיים, מגוון שירותים טכניים, בענף השיווק וגם בתחום שירותי המחשוב.

מיקור חוץ מאפשר לכם לשכור את מיטב בעלי המקצוע בתחום, בלי לשלם להם משכורת חודשית, כדי לקבל שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, במחיר נוח.

במיוחד אם יש לכם עסק קטן יחסית, שבו לא משתלם לכם להעסיק באופן קבוע בעלי מקצוע בתחומים שונים, אבל אתם זקוקים לשירותים שלהם, מיקור חוץ הוא הפתרון עבורכם.

לקריאה נוספת אודות מהו מיקור חוץ >>

איך אנחנו יכולים לשפר את המערך הארגוני שלכם?

כדי לתת לכם שירותי מחשוב איכותיים, אנחנו מקפידים להתאים את הפתרונות שלנו בצורה מדויקת ככל הניתן לצרכים שלכם, למספר העובדים בצוות שלכם, לרמת המומחיות שיש לצוות שלכם בתחום המחשוב, לרמת הליווי הנדרש באופן שוטף, לשיטות ההפעלה והבקרה ולרמת המומחיות הנדרשת לצורך הפעלת המערכות שלכם.

לאחר מכן אנחנו יכולים להתאים לכם באופן אישי את הפתרונות הרצויים:

  • מרכז תמיכה – מספק מענה למשתמשי הקצה שלכם בתחום IT ובמוצרים טכנולוגיים שונים
  • אנשי פיתוח תוכנה – עומדים לרשותכם בהתאם לצורך 
  • אנשי סיסטם – מיטב מנהלי הרשתות, מומחי תקשורת ואבטחה מנהלים עבורכם את מערך המחשוב ומספקים תמיכה מלאה לפי הצורך.
  • אנשי DBA – מייצרים עבורכם מערכות מידע מהירות ובטוחות, עורכים בדיקות ביצועים, פותרים בעיות ומבצעים תחזוקה שוטפת.

לסיכום

מיקור חוץ שירותי מחשוב עם חברת ERG מבטיח לכם שקט בידיעה שאתם מקבלים את שירותי המחשוב שלכם מבעלי מקצוע, מהטובים בתחומם. כתוצאה, אתם יכולים להתפנות לעסוק בנושאים חשובים יותר, אשר הם ליבו של העסק שלכם.

ניסיון של מעל 20 שנה בפתרונות מיקור חוץ טכנולוגיים להייטק הפכו אותנו מיומנים ביותר במתן שירותים מסוג זה, אבל זו לא חוכמה,, כי אנחנו ממש אוהבים את מה שאנחנו עושים.

צרו קשר למידע נוסף!

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

דילוג לתוכן