מיקור חוץ

תוכן עניינים

העשורים האחרונים טרפו, במידה רבה, את הקלפים בכל תחומי החיים שלנו, אולם, בכל הנוגע לתחומי התעסוקה, התחוללו בהם השינויים הגדולים ביותר. בניגוד לעבר, נמדדים העובדים כיום לא על פי התמחותם, השכלתם והתעודות שיש להם, אלא על פי תכונותיהם האישיות ויכולות ההסתגלות והגמישות שלהם. אולם, גם לאחר ההיברידיות הזו, ישנם תחומים מקצועיים רבים בארגונים אשר אינם מאוישים, מאחר ובמקביל להעלאת רף הציפיות מהעובדים, עלה גם רף הציפיות מהארגונים עצמם.

במיוחד בולט הדבר בתחום המחשוב וה-IT, אשר כיום מהווים חלק בלתי נפרד מפעילותו של כל בית עסק או ארגון. אם כן, על הארגונים מוטל להתמודד עם המשימה של ניהול המידע והמחשוב שלהם, אשר, במידה והם אינם עוסקים בתחום, אין להם את הידע או את כוח האדם הנדרש לכך. מגמה אחרת, שצמחה במקביל, נותבה לשם כך, ושימשה כדי לענות על צרכיו של הארגון שאיננו מצליח להתמודד עם כל הטכנולוגיה שלה הוא נזקק, מיקור החוץ, האאוטסורסינג.

שירותי מיקור חוץ בתחום ההייטק מאפשרים לארגון להתפנות לפעילות הליבה שלו, מבלי לטרוח לשבור את הראש על מי ינהל את ה-DB שלו או מי ינהל עבורו את מערך המחשוב. בארגונים שעוסקים בתחום התוכנות או המוצרים הטכנולוגיים – מי יספק ללקוחות הקצה שלו תמיכה בתחום הטכנולוגי ובתחום ה-IT. היכולת להתפנות ולעסוק במה שהארגון טוב בו, במה שהוא עושה למחייתו, לרוץ קדימה ולהשאיר מאחור את כל הדאגות הנוגעות לכל מה שנלווה, לא תסולא בפז עבור ארגון ממוקד-הצלחה.

תוכן עניינים

הכתבה הועילה לכם? שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
דילוג לתוכן