פיתוח תוכנה

אנשי הפיתוח ומנהלי הפיתוח שלנו ייקחו את המוצר (או הרעיון שלכם) קדימה 

לאחר יותר מ-15 שנים בתחום פיתוח מערכות מידע ותוכנה מורכבות, אנחנו שמחים להציע פתרונות Turn Key להפעלת צוותי פיתוח במיקור חוץ במגוון תחומים טכנולוגיים ומבחר רמות מקצועיות.

אנחנו מספקים קשת רחבה של אנשי מקצוע מנוסים: החל באנשי הפיתוח, דרך מנהלי מסדי נתונים ומנהלי פיתוח וכלה במומחי אבטחה וביצועים, כך שתוכלו לקבל פתרון שלם, בהתאם להיקף הצרכים שלכם.

אנו מספקים שירותי מיקור חוץ תוכנה במגוון רמות ותפקידים:

  • מפתחי Dot Net
  • מפתחיMS CRM
  • מומחי DBA
  • מנהלי פיתוח

רוצים מידע נוסף?

צרו איתנו קשר ותגלו שגם אתם יכולים לישון בשקט. אנחנו נדאג שפתרון מיקור החוץ יתאים עבורכם כמו כפפה ליד.

שירותי מיקור חוץ תוכנה – כל היתרונות בשבילכם

חברתנו מורכבת מאנשים החיים ונושמים טכנולוגיה כבר 18 שנים, שיודעים כיצד לקחת מוצרים ורעיונות קדימה באופן יצירתי ומקצועי. לאור ניסיוננו העשיר ובעזרת הצוות המיומן, אנו מציעים פתרונות Turn Key לצוותי פיתוח במיקור חוץ בשלל רמות מקצועיות ובמגוון תחומים טכנולוגיים.

שירותי מיקור חוץ פיתוח תוכנה שלנו מסופקים במגוון תפקידים ורמות, לרבות מפתחי Dot Net, מפתחיMS CRM, מומחי DBA ומנהלי פיתוח. לרשותכם עומדים אנשים מקצוע מנוסים המעניקים מעטפת שלמה ורחבה, ביניהם אנשי פיתוח ומנהלי פיתוח, אנשי מסדי נתונים, מומחי ביצועים ואבטחה ועוד – כך שתזכו בפתרון מקיף ויסודי בהתאם לצרכיכם.

היתרונות של שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ

מיקור חוץ תוכנה מבוקש על ידי מגוון גורמים במשק בהיקפים ורמות משתנות לפי תחומי העיסוק, אופי הפעילות, פתרונות נדרשים, השלב בו הרעיון והמוצר נמצאים, ועוד. קבלת פתרונות מיקור חוץ בתחום פיתוח התוכנה מעניקה לארגונים אלו מספר יתרונות משמעותיים. ראשית, המגוון הרחב של אנשי מקצוע מיומנים, העובדים עם הלקוח בשיתוף פעולה מלא, מביא לפתרונות מותאמים אישית, נקודתיים או שוטפים, וברמה מקצועית גבוהה ביותר.

שנית, מדובר בשירות הניתן להתאמה עבור צרכים רבים ומגוונים. לדוגמא, עבור פרויקטים מורכבים עם לוחות זמנים לחוצים ורמה גבוהה של מורכבות, ניתן לקבל את המשאבים האנושיים הנחוצים בצורה מהירה ללא עיכובים מיותרים. מאידך, בתקופות יותר שקטות של פרויקטים שאינם מחייבים החזקה של כוח אדם רב, מאפשרת גמישות השירות לקבל בדיוק את מה שצריך ולא מעבר לכך. במילים אחרות, מיקור חוץ פיתוח תוכנה מייתר את הצורך לדאוג כל הזמן לשילוב כוח האדם הקבוע בחברה באופן היעיל ביותר. 

יתר על כן, מדובר בחיסכון משמעותי בהוצאות ועלויות, קודם כל בגלל האפשרות להעסיק אך ורק את כוח האדם הנדרש לתקופה האמורה ולא יותר מכך. זאת בניגוד לכוח אדם קבוע, אשר למרות כל המאמצים תמיד תהיה עימו בעיית יעילות תפוקה מסוימת. מלבד זאת, ברור שישנו יתרון כלכלי בקבלת שירותים במיקור חוץ לעומת העסקת עובדים קובעים, החל במשכורות והתנאים הנלווים, דרך הכשרות ייעודיות לעובדים, תהליכי גיוס והשמה של מועמדים חדשים, ועד לנושא המיסוי. לעומת זאת, קבלת השירות במיקור חוץ מייתרת את כל אלו, מבלי להפחית ואף להוסיף על הרמה בזכות אנשי מקצוע מיומנים, שגם מכירים מצוין את הפתרונות המתאימים לצרכי הפרויקט והחברה.

עוד יתרון מהותי הוא היכולת לקבל פרספקטיבה שונה על המוצרים והפרויקטים, עבור בעיות שלא תמיד מוצאים עבורן פתרונות אפקטיביים או פתרונות בכלל. כאשר אנשי המקצוע שלנו נכנסים לתמונה, הם יכולים לספק נקודת מבט רעננה עם חשיבה שלא מקובעת מזה זמן על אותם הפתרונות, כפי שקורה פעמים רבות בחברות וארגונים רבים.  

למה דווקא איתנו?

כבר שנים רבות שאנו מתמחים בהייטק וטכנולוגיה בכלל, ומספקים שירותי מיקור חוץ בפרט. על כן, עימנו אתם נהנים מצוות ותיק בעל ניסיון עשיר ופרספקטיבה רחבה, הכולל גם מומחים דרג ג’ בתחומי פיתוח התוכנה, כמו גם בתחומי התשתיות, התקשורת, DBA ואבטחה. בנוסף, לכל אורך הדרך עובד צמוד אליכם מנהל לקוח מנוסה ביותר המקפיד בין היטב על תהליכי אבטחת איכות ונהלי עבודה שוטפים, וכבר עבד עם מגוון לקוחות גדולים ובינוניים. כל אלו ועוד מאפשרים לנו להעניק פתרונות עמידים, יעילים, ארוכי טווח וגמישים (לא פעם גם פתרונות מיידיים), המתאימים באופן אופטימאלי לצרכי הארגון שלכם מבחינת היקף השעות, גודל הצוות והכלים.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

חברה לפיתוח תוכנה בעלת ניסיון רב

בתור חברה לפיתוח תוכנה בעלת ניסיון רב, אנו יודעים היטב פיתוח תוכנות ומערכות מידע המותאמות לצרכי ארגונים הינו אתגר מורכב, המחייב אותנו להבין את הנתונים, התהליכים והצרכים העסקיים, וכמובן כרוך בהטמעה מוצלחת של מערכת המידע בארגון. כבר שנים רבות שאנו מפתחים פתרונות תוכנה מעולים בלוחות זמנים קצרים ובתקציב הוגן, בזכות שימוש במתודולוגיות מתקדמות ובתשתיות חכמות. חברתנו אמונה על מגוון רחב של פתרונות בתחום פיתוח מערכות המידע והתוכנה בסביבת microsoft ולאורך השנים סיפקנו מענה לקשת רחבה של לקוחות במשק הישראלי.

פיתוח תוכנה למערכות Back Office

אחד התחומים שבהם מתמחה חברתנו הוא פיתוח של מערכות מידע ניהוליות אשר מנהלות תהליכים ארגוניים ומידע, ומספקות יכולות למעקב, ניהול ותיעוד של המידע במסגרת פרויקט או תהליך. לאורך השנים פיתחנו מערכות שונות ומגוונות בתחום זה כגון מערכת לניהול תהליכי השקעה בקרן הון סיכון, מערכות ניהול תהליכי אישור במוסדות חינוכיים, מערכות תיעוד בקרות עבור פרויקטים גדולים, מערכות ניהול הזמנות לאנשי שטח וסוכנים, ומערכות ניהול סקרים ומשובים. חשוב להדגיש כי פיתוח של מערכות מידע מצריך הבנה מעמיקה של התהליכים הארגוניים, של הממשקים הקיימים, של סוגי המידע הרלוונטי, וכן של ההתראות והדוחות אליהם נדרש כל סוג של משתמש. התהליך היסודי שעליו אנו מתבססים והניסיון העשיר שלנו מאפשרים פיתוחים מורכבים מאוד של תוכנות בזמנים קצרים, עם הפחתה למינימום של זמן בדיקות QA, ובדגש על החוקים העסקיים וההיבטים הלוגיים של המערכת.

פיתוח תוכנה למערכות מסחר אלקטרוניות

תחום נוסף של פיתוח תוכנה בו אנו מתמחים הוא בכל הקשור למערכות מסחר אלקטרוניות אשר תפקידן לייצר עסקאות או הזמנות מאתר האינטרנט. זאת באופן חסכוני מבחינת קבלת ההזמנה ותפעולה, וכן הנגשה של המוצרים לרכישה אונליין מכל מקום. כבר יותר מעשור שאנו מפתחים פתרונות אינטרנט עבור מסחר אלקטרוני בהתאמה מלאה לתהליכי המכירה של הלקוח, לרבות ממשק משתמש יעיל וברור הממקסם את הרכישות וההזמנות באתר. יחד עם זאת, אנו מסוגלים לעשות הרבה יותר בניית אתר מסחר אלקטרוני ומתמחים בכל שלבי הפרויקט, המתחילים בהגדרה של תהליכי העבודה והדרישות.  בהמשך אנו אמונים על עיצוב ואפיון ממשק משתמש יעיל וידידותי, שימוש בתשתיות טכנולוגיות והתאמה שלהן לצרכי הלקוחות, בנייה של חיפושים יעילים, ותצוגה של דפי קטלוג באופן נוח לביצוע הזמנות ורכישות. מעבר לכך, אנו יודעים לחבר את מערכת המסחר למערכת Back Office או ERP קיימת אשר מנהלת את הקטלוג ותפעול הזמנות, וכן לגוגל אנליטיקס. יש לציין כי האתר נבנה לפי הסטנדרטים הנדרשים לאופטימיזציה עבור הקידום האורגני בגוגל.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית ולהזמנת שירותי חברה לפיתוח תוכנה פנו אלינו בטלפון 073-2655155.

דילוג לתוכן