אנשי הפיתוח ומנהלי הפיתוח שלנו ייקחו את המוצר (או הרעיון שלכם) קדימה 

לאחר יותר מ-15 שנים בתחום פיתוח מערכות מידע ותוכנה מורכבות, אנחנו שמחים להציע פתרונות Turn Key להפעלת צוותי פיתוח במיקור חוץ במגוון תחומים טכנולוגיים ומבחר רמות מקצועיות.

אנחנו מספקים קשת רחבה של אנשי מקצוע מנוסים: החל באנשי הפיתוח, דרך מנהלי מסדי נתונים ומנהלי פיתוח וכלה במומחי אבטחה וביצועים, כך שתוכלו לקבל פתרון שלם, בהתאם להיקף הצרכים שלכם.

אנו מספקים שירותי מיקור חוץ תוכנה במגוון רמות ותפקידים:

רוצים מידע נוסף?

צרו איתנו קשר ותגלו שגם אתם יכולים לישון בשקט. אנחנו נדאג שפתרון מיקור החוץ יתאים עבורכם כמו כפפה ליד.

שירותי מיקור חוץ תוכנה – כל היתרונות בשבילכם

חברתנו מורכבת מאנשים החיים ונושמים טכנולוגיה כבר 18 שנים, שיודעים כיצד לקחת מוצרים ורעיונות קדימה באופן יצירתי ומקצועי. לאור ניסיוננו העשיר ובעזרת הצוות המיומן, אנו מציעים פתרונות Turn Key לצוותי פיתוח במיקור חוץ בשלל רמות מקצועיות ובמגוון תחומים טכנולוגיים.

שירותי מיקור חוץ פיתוח תוכנה שלנו מסופקים במגוון תפקידים ורמות, לרבות מפתחי Dot Net, מפתחיMS CRM, מומחי DBA ומנהלי פיתוח. לרשותכם עומדים אנשים מקצוע מנוסים המעניקים מעטפת שלמה ורחבה, ביניהם אנשי פיתוח ומנהלי פיתוח, אנשי מסדי נתונים, מומחי ביצועים ואבטחה ועוד – כך שתזכו בפתרון מקיף ויסודי בהתאם לצרכיכם.

היתרונות של שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ

מיקור חוץ תוכנה מבוקש על ידי מגוון גורמים במשק בהיקפים ורמות משתנות לפי תחומי העיסוק, אופי הפעילות, פתרונות נדרשים, השלב בו הרעיון והמוצר נמצאים, ועוד. קבלת פתרונות מיקור חוץ בתחום פיתוח התוכנה מעניקה לארגונים אלו מספר יתרונות משמעותיים. ראשית, המגוון הרחב של אנשי מקצוע מיומנים, העובדים עם הלקוח בשיתוף פעולה מלא, מביא לפתרונות מותאמים אישית, נקודתיים או שוטפים, וברמה מקצועית גבוהה ביותר.

שנית, מדובר בשירות הניתן להתאמה עבור צרכים רבים ומגוונים. לדוגמא, עבור פרויקטים מורכבים עם לוחות זמנים לחוצים ורמה גבוהה של מורכבות, ניתן לקבל את המשאבים האנושיים הנחוצים בצורה מהירה ללא עיכובים מיותרים. מאידך, בתקופות יותר שקטות של פרויקטים שאינם מחייבים החזקה של כוח אדם רב, מאפשרת גמישות השירות לקבל בדיוק את מה שצריך ולא מעבר לכך. במילים אחרות, מיקור חוץ פיתוח תוכנה מייתר את הצורך לדאוג כל הזמן לשילוב כוח האדם הקבוע בחברה באופן היעיל ביותר. 

יתר על כן, מדובר בחיסכון משמעותי בהוצאות ועלויות, קודם כל בגלל האפשרות להעסיק אך ורק את כוח האדם הנדרש לתקופה האמורה ולא יותר מכך. זאת בניגוד לכוח אדם קבוע, אשר למרות כל המאמצים תמיד תהיה עימו בעיית יעילות תפוקה מסוימת. מלבד זאת, ברור שישנו יתרון כלכלי בקבלת שירותים במיקור חוץ לעומת העסקת עובדים קובעים, החל במשכורות והתנאים הנלווים, דרך הכשרות ייעודיות לעובדים, תהליכי גיוס והשמה של מועמדים חדשים, ועד לנושא המיסוי. לעומת זאת, קבלת השירות במיקור חוץ מייתרת את כל אלו, מבלי להפחית ואף להוסיף על הרמה בזכות אנשי מקצוע מיומנים, שגם מכירים מצוין את הפתרונות המתאימים לצרכי הפרויקט והחברה.

עוד יתרון מהותי הוא היכולת לקבל פרספקטיבה שונה על המוצרים והפרויקטים, עבור בעיות שלא תמיד מוצאים עבורן פתרונות אפקטיביים או פתרונות בכלל. כאשר אנשי המקצוע שלנו נכנסים לתמונה, הם יכולים לספק נקודת מבט רעננה עם חשיבה שלא מקובעת מזה זמן על אותם הפתרונות, כפי שקורה פעמים רבות בחברות וארגונים רבים.  

למה דווקא איתנו?

כבר שנים רבות שאנו מתמחים בהייטק וטכנולוגיה בכלל, ומספקים שירותי מיקור חוץ בפרט. על כן, עימנו אתם נהנים מצוות ותיק בעל ניסיון עשיר ופרספקטיבה רחבה, הכולל גם מומחים דרג ג’ בתחומי פיתוח התוכנה, כמו גם בתחומי התשתיות, התקשורת, DBA ואבטחה. בנוסף, לכל אורך הדרך עובד צמוד אליכם מנהל לקוח מנוסה ביותר המקפיד בין היטב על תהליכי אבטחת איכות ונהלי עבודה שוטפים, וכבר עבד עם מגוון לקוחות גדולים ובינוניים. כל אלו ועוד מאפשרים לנו להעניק פתרונות עמידים, יעילים, ארוכי טווח וגמישים (לא פעם גם פתרונות מיידיים), המתאימים באופן אופטימאלי לצרכי הארגון שלכם מבחינת היקף השעות, גודל הצוות והכלים.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

חברה לפיתוח תוכנה בעלת ניסיון רב

בתור חברה לפיתוח תוכנה בעלת ניסיון רב, אנו יודעים היטב פיתוח תוכנות ומערכות מידע המותאמות לצרכי ארגונים הינו אתגר מורכב, המחייב אותנו להבין את הנתונים, התהליכים והצרכים העסקיים, וכמובן כרוך בהטמעה מוצלחת של מערכת המידע בארגון. כבר שנים רבות שאנו מפתחים פתרונות תוכנה מעולים בלוחות זמנים קצרים ובתקציב הוגן, בזכות שימוש במתודולוגיות מתקדמות ובתשתיות חכמות. חברתנו אמונה על מגוון רחב של פתרונות בתחום פיתוח מערכות המידע והתוכנה בסביבת microsoft ולאורך השנים סיפקנו מענה לקשת רחבה של לקוחות במשק הישראלי.

פיתוח תוכנה למערכות Back Office

אחד התחומים שבהם מתמחה חברתנו הוא פיתוח של מערכות מידע ניהוליות אשר מנהלות תהליכים ארגוניים ומידע, ומספקות יכולות למעקב, ניהול ותיעוד של המידע במסגרת פרויקט או תהליך. לאורך השנים פיתחנו מערכות שונות ומגוונות בתחום זה כגון מערכת לניהול תהליכי השקעה בקרן הון סיכון, מערכות ניהול תהליכי אישור במוסדות חינוכיים, מערכות תיעוד בקרות עבור פרויקטים גדולים, מערכות ניהול הזמנות לאנשי שטח וסוכנים, ומערכות ניהול סקרים ומשובים. חשוב להדגיש כי פיתוח של מערכות מידע מצריך הבנה מעמיקה של התהליכים הארגוניים, של הממשקים הקיימים, של סוגי המידע הרלוונטי, וכן של ההתראות והדוחות אליהם נדרש כל סוג של משתמש. התהליך היסודי שעליו אנו מתבססים והניסיון העשיר שלנו מאפשרים פיתוחים מורכבים מאוד של תוכנות בזמנים קצרים, עם הפחתה למינימום של זמן בדיקות QA, ובדגש על החוקים העסקיים וההיבטים הלוגיים של המערכת.

פיתוח תוכנה למערכות מסחר אלקטרוניות

תחום נוסף של פיתוח תוכנה בו אנו מתמחים הוא בכל הקשור למערכות מסחר אלקטרוניות אשר תפקידן לייצר עסקאות או הזמנות מאתר האינטרנט. זאת באופן חסכוני מבחינת קבלת ההזמנה ותפעולה, וכן הנגשה של המוצרים לרכישה אונליין מכל מקום. כבר יותר מעשור שאנו מפתחים פתרונות אינטרנט עבור מסחר אלקטרוני בהתאמה מלאה לתהליכי המכירה של הלקוח, לרבות ממשק משתמש יעיל וברור הממקסם את הרכישות וההזמנות באתר. יחד עם זאת, אנו מסוגלים לעשות הרבה יותר בניית אתר מסחר אלקטרוני ומתמחים בכל שלבי הפרויקט, המתחילים בהגדרה של תהליכי העבודה והדרישות.  בהמשך אנו אמונים על עיצוב ואפיון ממשק משתמש יעיל וידידותי, שימוש בתשתיות טכנולוגיות והתאמה שלהן לצרכי הלקוחות, בנייה של חיפושים יעילים, ותצוגה של דפי קטלוג באופן נוח לביצוע הזמנות ורכישות. מעבר לכך, אנו יודעים לחבר את מערכת המסחר למערכת Back Office או ERP קיימת אשר מנהלת את הקטלוג ותפעול הזמנות, וכן לגוגל אנליטיקס. יש לציין כי האתר נבנה לפי הסטנדרטים הנדרשים לאופטימיזציה עבור הקידום האורגני בגוגל.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית ולהזמנת שירותי חברה לפיתוח תוכנה פנו אלינו בטלפון 073-2655155.

מערכות מידע ופתרונות פיתוח תוכנה מגוונים

בית התוכנה של חברת ERG מבצע כבר יותר מעשור פרויקטים מוצלחים של פיתוח תוכנה ומערכות מידע בסביבת מיקרוסופט.

פיתוח תוכנה ומערכות מידע בהתאמה לצורכי הארגון היא משימה מורכבת ומאתגרת המתחילה בהבנת הצרכים העסקיים, הנתונים והתהליכים הנדרשים לניהול ומעקב ומסתיימת בהטמעה מוצלחת של מערכת המידע בקרב המשתמשים.

בעזרת ניתוח ואפיון מדויק, תהליכי פיתוח תוכנה מנוהלים וצוות מקצועי ומיומן אנו הופכים רעיונות וחלומות לפתרונות תוכנה מעולים. שימוש בתשתיות חכמות ומתודולוגיות מתקדמות לניהול פרויקטים של פיתוח מערכות מאפשרים לבית התוכנה שלנו לייצר פתרונות תוכנה ומערכות מידע מורכבות בלוחות זמנים קצרים ובתקציבים הוגנים.

חברת מחשוב לעסקים

בין לקוחותינו

איך עובד התהליך?

1

אפיון ראשוני

בשלב זה יש חזון. יש לכם צורך ב”מערכת” שתנהל תהליך ותספק כלי מעקב ובקרה. אנחנו נסייע להבהיר את גבולות הגזרה, המשתמשים, המידע הנדרש , הממשקים והדוחות בצורה ראשונית. המסמך הראשוני יוכל לעבור תהליך של תמחור ותקצוב ראשוני לפני אישור.

2

אפיון מפורט

בשלב זה יורדים לפרטי פרטים. הכי יסודי והכי מפורט. מתארים את הטבלאות והשדות, המסכים, חוקי הקלט, פעולות אוטומאטיות, חיבור למערכות נוספות , ייבוא וייצוא נתונים, אבטחה והרשאות, לוג פעילות, דוחות ועוד. המסמך ישמש כתוכנית בנייה של המערכת עבור צוות הפיתוח ולאחר מכן במהלך הבדיקות.

3

פיתוח

עם המעבר לפיתוח מוגדרים לוחות זמנים לרכיבי המערכת ומשוריין צוות העבודה. מנהל הפיתוח מבצע בקרה על קוד המערכת. תצורת הפיתוח מאפשר שחרור מהיר של גרסאות ומודלים לבדיקת הלקוח יחד עם התקדמות הפיתוח כך שלא מחכים חודשים ארוכים לפני התחלת הבדיקות.

4

הפעלה

תכנון הפעלת המערכת דורש הדרכות, תזמון העברת נתונים, הכנת מדריך למשתמש וצוות תמיכה במידה ונדרש. ההפעלה היא שלב קל בצד הטכני שלאחר הפיתוח והבדיקות אבל מורכב ברמה הארגונית ודורש תשומת לב.

5

המשכי פיתוח

מערכת מידע עוברת תהליכי התפתחות, התאמות והרחבה תמידיים. צוות הפיתוח שלנו יעזור לכם לאפיין צרכים ותהליכים חדשים החל מהוספת שדות ודוחות ועד אפיון מודלים מורכבים על מנת שהצרכים העסקיים שלכם יקבלו מענה נכון במסגרת המערכת.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

פיתוח תוכנה לעסקים מבית ERG

אחד מתחומי העיסוק המרכזיים של חברתנו הינו שירותי פיתוח תוכנה לעסקים.כל אדם העוסק בתחום יודע כי פיתוח מערכות מידע ותוכנות לארגונים הינו משימה מורכבת, אשר חייבת להיות מותאמת היטב לצרכים השוטפים של הארגון בטווח הקצר והארוך כאחד, וכמו כן להיות מוטמעת בצורה מיטבית וללא פגיעה בפעילות השוטפת – באופן ברור, זמין ונגיש לחלוטין. חברתנו צברה לאורך השנים ניסיון רב ומוניטין מצוין בכל הקשור אל פיתוח תוכנה ומערכות מידע בסביבת מייקרוסופט, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מענפים שונים במשק הישראלי.

מגוון רחב של תחומי פיתוח תוכנה

בתור חברה המתמחה בפיתוח תוכנות לעסקים, אנו אמונים על שורה ארוכה של פיתוחים בהיבטים רלוונטיים לצרכי לקוחותינו. כך למשל, אנו עוסקים בבניית אתרי אינטרנט ופורטלים להפצת ושיתוף מידע באמצעות שימוש במערכות תוכן מצוינות, דבר המאפשר להוסיף ולעדכן את התכנים באתר באופן נוח מאוד ועצמאי לחלוטין.

אנו מתמחים בבניה של מערכות ניהול תוכן המיועדות להפצה ושיתוף של מידע לגורמים פנימיים וחיצוניים בארגון, החל מעובדים ועד ללקוחות, גולשים באתר, ספקים ושותפים. מדובר באתר מתקדם ובעל נראות מצוין הממלא את תפקידו היטב ומותאם במדויק לצרכי הארגון, אשר מהווה נכס משמעותי ברשת האינטרנט ומציג בצורה מוצלחת את פועלו של הארגון. כמו כן, ניתן כמובן להציג את כלל השירותים והמוצרים שלכם, וליצור עם הארגון קשר באופן מהיר, נוח ואינטואיטיבי דרך האתר.

הבחירה בנו לבניית הפורטל האינטרנטי שלכם תבטיח כי תקבלו אתר העונה על היעדים שהוגדרו במלואם, ומספק לכלל המשתמשים והגולשים תכנים ואפשרויות שימוש נוחות וברורות, כמובן עם עיצוב המשקף את רוח הארגון, מסריו, ערכיו ולפי הגדרות והעדפות קהלי היעד. יש לציין כי מערכות ניהול התוכן ומערכות המידע שאנו מפתחים מאפשרות בניית אתרים מהירה, בנייה מתאימה של עיצוב או בחירה של תבנית קיימת והולמת, וכמו כן אתם זוכים למגוון רכיבים חינמיים וקיימים, או לחילופין בעלויות נמוכות, וכל זאת עם כלי ניהול ידידותיים ואפקטיביים לניהול האתר.

תחום פיתוח נוסף שלנו: מערכות Back Office

ERG מתמחה בין היתר בפיתוח מערכות מידע ניהוליות. מדובר במערכות אשר תפקידן הוא לנהל מידע ותהליכים ארגוניים עם יכולת לעקוב, לנהל ולתעד את המידע בתהליכים ובפרויקטים מסוגים שונים. על לקוחותינו בתחום זה נמנו גופים רבים במשק הישראלי שעבורם פיתחנו שלל מוצרים. כך לדוגמא, חברתנו אמונה על פיתוח מערכות לניהול תהליכי אישור בבתי ספר, מערכת ניהול תהליכי השקעה בקרנות הון סיכון, מערכות לניהול הזמנות עבור סוכנים ואנשי שטח, מערכות לתיעוד בקרות בפרויקטים גדולים, מערכות לניהול משובים וסקרים, ועוד. 

על מנת לספק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים ומותאמים ספציפית לצרכיהם, אנו מבצעים תהליך אפיון יסודי ביותר, שאליו מצטרף ניסיון עשיר בתחום של אנשי המקצוע שלנו. כך ביכולתנו לפתח תוכנות מורכבות במיוחד בזמנים קצרים, לרבות הפחתת זמן בדיקות ה- QA  למינימום האפשרי.

כל מי שעוסק בתחום יודע כי מדובר בפיתוחים המחייבים המבנה מצוינת של תהליכים ארגוניים, של המידע הרלוונטי לסוגיו השונים, של הממשקים הקיימים, של הדוחות וההתראות הנדרשים למשתמשים, ועוד. אנו גאים להעמיד לרשות לקוחותינו את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום, אשר מעניקים מענה אופטימאלי לצרכיהם.

הטמעה של תוכנות חיוניות לארגון

מלבד פיתוח תוכנות לעסקים אנו כמובן אמונים גם על הטמעתן של התוכנות שפיתחנו עוברכם, ולצד זאת מספקים הטמעה מסודרת, יעילה ואפקטיבית לעוד תוכנות חיוניות. כך לדוגמא אנו מטמיעים מערכת CRM ניהול קשרי לקוחות שנחשבת לאחת המובילות והטובות בשוק –  Microsoft Dynamic Crm. מדובר במערכת המקנה לכם שורה ארוכה של יכולות ויתרונות על פני המתחרים. היא מצטיינת בהטמעה נכונה של כלל השלבים בתהליכי המכירות שלכם, מקבלת הלידים ועד סגירת עסקאות, לרות מנגנוני בקרה ואסקלציה. היא גם מאפשרת לכם להכיר לעומק את הלקוחות שלכם וליצור עימם קשר באופן חכם לפי נתונים ותובנות, ולא לפי השערה או ניחוש. הכלים של התוכנה גם מייעלים את עבודת צוותי המכירות ומספקים את המידע הנחוץ על מנת לבצע מכירות מוצלחות.

בתור משווקים מורשים של מייקרוסופט אנו מספקים לכם ליווי מקצועי לכל אורך הדרך. ראשית, אנו מאפיינים את צרכי העסק ותפרים עבורו את הפתרונות המדויקים ביותר, בין אם מדובר במודול השיווק או במודול המכירות של Microsoft Dynamic Crm או בתוכנות אחרות של מייקרוסופט. לאחר מכן אנו מבצעים ניהול מלא של תהליך הטמעת המערכת בארגון, וכמו כן במידת הצורך מבצעים התאמות ופיתוחים ייחודיים כך שהמערכת תענה בצורה מדויקת לחלוטין לצרכים הספציפיים של החברה. מעבר לכך, אנו מדריכים ומלווים באופן שוטף את הגורמים האמונים על תפעול המערכת בארגון.

במידה שתהיה מעוניינים בכך, אנו גם מקימים תשתית מיידית בענן, מבלי שתצטרכו להשקיע או לדאוג לשרתים נוספים או להיבטים מורכבים ומיותרים. אנו גם מחברים את המערכת החדשה שהוטמעה אל מעכת האופיס הקיימת אצלכם עם שילוב מלא של המשתמשים המאפשר עבודה בטוחה ורציפה. כל זאת, תוך שימת דגש על אבטחת מידע ועל גישה פשוטה אליו בכל זמן ומכל מקום.

מפתחים מערכות מסחר אלקטרוניות

בתחום פיתוח תוכנה לעסקים חברתנו מתמחה גם במערכות מסחר אלקטרוניות. מדובר במערכות הדואגות לכל היבטי ושלבי העסקאות המבוצעות דרך אתרי אינטרנט, ומטרתן היא לאפשר לרוכשים לעשות זאת בצורה הנוחה ביותר, כמו גם לבעלי האתר לקבל ולתפעל את ההזמנה באופן החסכוני ביותר. כבר יותר מעשר שנים חברתנו אמונה על פיתוח פתרונות למסחר אלקטרוני באינטרנט, כאשר אנו יודעים להתאים באופן מדויק ושלם את המערכת לתהליכי המכירה של העסק, כולל ממשקי משתמשים ברורים ויעילים המשפרים את פוטנציאל המכירות של האתר. 

מדובר בפרויקט סדור המתחים בהגדרת תהליכי העבודות והדרישות שלכם, ומכאן ממשיך לאפיון ועיצוב ממשק המשתמש שיהיה אינטואיטיבי ואפקטיבי. בתוך כך אנו עושים בתשתיות הטכנולוגיות שנותנות את המענה הטוב ביותר לצרכי הלקוחות שלכם, בונים באופן יעיל את מערך החיפושים באתר, ואת תצוגת הקטלוג כך שיהיה אטרקטיבי מצד אחד ונוח לביצוע הזמנות מצד שני. במידת הצורך, אנו גם מחברים את מערכת המסחר האלקטרוני שבנינו עבורכם לגוגל אנליטיקס ולמערכת ERP או Back Office שאתם כבר עובדים או מתחילים לעבוד איתה, שתפקידה הוא לתפעל את הקטלוג ולנהל את ההזמנות.

פיתוח תוכנה – גם במיקור חוץ

מחלקת פיתוח תוכנה של חברתנו מעמידה לרשותכם גם שירותי מיקור חוץ, המבוצעים על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ומדרגים שונים בהתאם לרמת הפתרונות הנדרשים. על מספקים מעטפת מלאה של שירותי מיקור חוץ ומתאימים לכם בדיוק את החבילה המתאימה מבחינת היקף השעות וכוח האדם, בדגש על גמישות מרבית וזמינות גבוהה לפי הצרכים המשתנים שלכם. משירותינו בתחום נהנו לאורך השנים מגוון גורמים במשק, ביניהם מפעלי תעשייה, חברות מכשור רפואי ומדיקל, קרנות הון סיכון, חברות שיווק וסחר, משרד ממשלה, ועוד.

למידע נוסף על שירותי פיתוח תוכנה לעסקים, הטמעת תוכנות ומערכות בארגונים, וכן פיתוח תוכנות לעסקים במיקור חוץ, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. נשמח לספק מידע, תשובות והכוונה מקצועית בכל שאלה והתלבטות.

דילוג לתוכן