פתרונות מחשוב ענן לעסקים ושירותי ענן מותאמים לארגונים

שירותי מחשוב ענן מאפשר לארגונים להפעיל את תשתיות המחשוב ומעדרכות המידע הארגוניות במחיר חודשי נמוך וללא השקעות בחומרה ורישוי.
שימוש בשירותי ענן שמתאימים לצרכים העסקיים שלכם  יבטיחו לכם הפעלה מהירה של הפתרון ומעבר חלק ולאחר מכן זמינות, יציבות וביצועים מיטביים למערכת המחשוב שלכם.
פתרונות הענן שאנו מציעים מאפשרים לכם לקבל שקט נפשי :

 •     מענה באמצעות ספק יחיד ואחריות אחת
 •     הבנת צרכים עסקיים ובחירה בשירותי הענן המתאימים לכם
 •     תכנון וביצוע מעבר לענן והפעלה במינימום השבתה ותקלות
 •     תמיכה שוטפת ושירותי IT מלאים לפתרון הענן

לקוחותינו ממליצים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך עובד התהליך?

1

הבנת צרכים

בירור ייסודי של צרכי הארגון לוודא איזו סביבת אחסון ענן מתאימה לכם

 • משאבי מחשוב נדרשים: ליבות, זיכרון ונפחי אחסון
 • כמות משתמשים
 • צרכי אבטחת מידע
 • התחברות מרחוק
 • אילו מערכות מידע נוספות קיימות בארגון
 • התאמת הצרכים לפתרון לענן

2

הקמה

הקמת תשתיות ענן על ידי אנשי המקצוע שלנו 

 • הגדרת שרתים מתאימים
 • הקמת תשתיות אבטחת מידע
 • התקנת מערכות מידע
 • הגדרת תהליכי גיבוי ו DR
 • הפעלת מערכת ניטור
 • הגדרת נוהל תחזוקה ובקרה

3

בדיקות מעבר

בדיקות מערכת טרום המעבר מאפשרות מעבר חלק ומהיר

שלב בדיקות מקיף מאפשר לבצע מעדבר מהיר , השבתה מינימלאית והפעלה מהירה ללא תקלות

4

מעבר אמת

יום ה D DAY  מעבר אמת למערכת פריוריטי בענן

זה החלק היפה. לאחר ביצוע מסודר של שלבי העבודה מעבר האמת הוא קל, חלק ומהיר. הפסקת עבודה, העברת חומר, בדיקות והפעלה וכמובן תמיכה לאחר המעבר.

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

דברים שחשוב לדעת על שירותי מחשוב ענן לעסקים

אם אתם קוראים את השורות האלה בוודאי כבר שמעתם על שירותי מחשוב ענן לעסקים. ייתכן ששמעתם על כך מקולגה, מאחד המנהלים או העובדים בעסק, אולי אפילו ממתחרים, וייתכן שכבר יש לכם שירות מחשוב ענן אך אתם רענונים להבין אם באמת מציעים לכם את הטוב ביותר. אם כן, השורות הבאות מוקדשות לכם.

מצטרפים למאה ה- 21

אם אתם נמנים על הקבוצה הראשונה, של אנשים שעדיין לא מקבלים מחשוב ענן לעסקים, נסביר שמדובר למעשה באפשרות לגשת אל המחשוב של הארגון מרחוק, בין אם דרך האינטרנט או קו תקשורת ייעודי. בדרך זו אתם יכולים להפעיל את מגוון היישומים הדרושים לכם וליהנות משילוב מצוין בין התוכנות והמערכות השונות. במקרה הזה אתם בעצם “יושבים” על שרת וירטואלי שמבוסס על שרת אמיתי פיזי שמצוי בחוות שרתים מאובטחת אי שם בישראל או בחו”ל.

השרת הפרטי שלכם מעניק פתרונות מתקדמים בעלות הרבה יותר נמוכה, מה שמאפשר לכם להיפרד מחדר השרתים שלכם. זאת בלי שצריך לבצע השקעה כספית מהותית על חומרה ותוכנה כשהמערכת מוקמת או משודרגת בעתיד, ובעלות חודשית קבועה וידועה מראש. במילים אחרות, אתם מקבלים מענה חסכוני מאוד המתאים מצד אחד לתקציב החברה או העסק, ומצד שני מותאם בדיוק לצרכים שלכם – כולל למשל התקנת יישומים ואפליקציות ללא מגבלה טכנית, שינויים בכוח המחשוב הדרוש לכם לפי היקף הפעילות המשתנה, בחירה בין מספר מערכות הפעלה, וכן הלאה.

יש להדגיש כי זמני ההקמה של השרתים והמערכות שלהם הינם מהירים מאוד, הם יושבים באתרים בישראל או בחו”ל של חברות ידועות ואמינות, ופועלים לפי סטנדרטים מתקדמים של אבטחת מידע.

תכל’ס – מה זה אומר?

זה אומר שגם בתור ארגון מסדר גודל בינוני ואפילו קטן אתם יכולים ליהנות, בעלויות נוחות מאוד וזולות יותר מהחזקה של שרת פיזי, ממיטב הכלים והתשתיות לתפעול המידע הארגוני. כמו כן אתם יכולים ליהנות מקשת רחבה של אפשרויות כמו שירותי דואר בענן, אבטחת דואר בענן, אנטי וירוס בענן, גיבויים בענן, שירותים וירטואליים, ואחסון של פריוריטי בענן במידת הצורך.

נשמע מורכב? ממש לא, אבל יש לנו יתרון עליכם של יותר מחמש עשרה שנים ואנו יודעים היטב שלא מדובר בסיפור מסובך. אנו נדאג להתאים את הפתרונות בדיוק לדרישות ולצרכים שלכם, כך שיהיו חסכוניים ומשתלמים, יעילים ופרודוקטיביים, ובאמת יביאו לשיפור התנהלות הארגון. המעבר עצמו נעשה על ידינו בצורה פשוטה וחלקה עם מינימום השבתות, הפתעות או תקלות, ומעבר לכך אנחנו לא משאירים אתכם לבד. לכל אורך הדרך אתם מקבלים מאיתנו תמיכה עם שירותי IT מלאים.

כבר יש לי ספק ענן – לא בטוח שאני מרוצה…

אם אתם משתייכים לקבוצה השנייה, כלומר של בעלי עסקים שכבר מקבלים פתרונות ענן, אבל לא בטוחים שיש לכם את המענה הטוב ביותר שאפשר להשיג – כדאי שתמשיכו לקרוא. אכן, פתרונות ענן לעסקים מעניקים לארגונים מגוון יתרונות שאין חולק עליהם, לכן הם זוכים לפופולאריות כה גבוהה בקרב חברות וארגונים בכל רחבי תבל. אין ספק שמדובר באפשרות משתלמת, יעילה, זמינה ואמינה לעסקים מכל סדר גודל. אבל עם העלייה בביקוש כך גם גדל ההיצע ובכל עת הספקים מציעים “את הפתרונות הטובים ביותר”.

לכן, אם ברצונכם להבין את טיב השירות שאתם מקבלים כרגע, או פשוט רוצים לדעת עם איזה ספק לעבוד, כדאי שתבדקו כמה קריטריונים בסיסיים. ראשית, היתרון החשוב ביותר של שירותי מחשוב ענן לעסקים הוא הגמישות מבחינת העלויות. כלומר, האפשרות להתאים את החבילה שלכם לצרכי המחשוב האמיתיים, כגון עוצמת העיבוד ונפח האחסון. על מנת לנצל את היתרון הזה חובה לעבוד עם ספק שמאפשר לכם לשנות את החבילות, ומכאן את המחירים, על פי השינויים הנדרשים מצד העסק לאורך תקופת ההתקשרות.

נקודה נוספת שחשוב לבדוק היא היכולות הטכניות שהספק מציע. כך למשל, ייתכן מצב שבו ספק מציע (כפי שצריך וחייב להיות) גמישות מבחינת עוצמת כוח העיבוד. ואולם, כאשר אתם נכנסים לתקופה של התרחבות וצמיחה, או לפרויקט הדורש משאבים מרובים, מתחילות להתעורר בעיות. לפתע מתברר שהספק אינו מצליח לתת מענה הולם מבחינת יכולותיו הטכניות, מה שמוביל לעיכובים מרגיזים ואפילו להשבתת המחשוב בעסק. לכן ודאו שאתם עובדים עם ספק אמין ומוכר, שבאמת מסוגל לתת מענה מקצועי ומהיר לעומסים משתנים. באותו הקשר, כאשר בוחרים ספקים אמינים, גדולים ורציניים אתם מקבלים בדרך כלל יותר שקט נפשי גם מבחינת הגב האיתן שלהם. כלומר, הסיכויים הרבה יותר קטנים (ולעיתים ממש אפסיים) שיום אחד ייקלע הספק של שירותי הענן לקשיים, והמידע העסקי חשוב שלכם פשוט לא יהיה זמין.

מעבר לכך, אין להתפשר על ספקים המעמידים לרשותכם מוקד טלפוני ומערך שירות זמין, ברמה המיידית וברמה מקצועית גבוהה. אנו מאחלים לכם בהצלחה עם בחירת שירותי הענן שלכם, וכמובן נשמח לעמוד לרשותכם במידת הצורך.