שירותי מחשוב ענן לעסקים

הפעלת שולחן עבודה בענן, שרת ענן פרטי

מעבר לשירותי ענן מתקדמים על גבי תשתיות מחשוב יציבות, זמינות ומאובטחות. תחזוקה ותמיכה 24/7.

מומחי הענן שלנו ילוו אתכם משלב אפיון הצרכים ועד לביצוע המעבר והתמיכה בשירותי הענן.

פתרונות הענן שאנו מציעים כוללים :

 •     הבנת צרכים ואפיון
 •     מעבר לענן במינימום תקלות וזמן השבתה
 •     תחזוקה שוטפת כולל גיבויי, ניטור ודוחות בקרה
 •     תמיכה במשתמשים וזמינות עד 24/7

המעבר והשימוש בשירותי ענן שמתאימים לצרכים העסקיים שלכם  יבטיחו לכם הפעלה מהירה, זמינות, יציבות וביצועים מיטביים למערכת המחשוב שלכם.

חברת מחשוב לעסקים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

בין לקוחותינו

איך עובד התהליך?

1

הבנת צרכים

בירור ייסודי של צרכי הארגון לוודא איזו סביבת אחסון ענן מתאימה לכם

 • משאבי מחשוב נדרשים: ליבות, זיכרון ונפחי אחסון
 • כמות משתמשים
 • צרכי אבטחת מידע
 • התחברות מרחוק
 • אילו מערכות מידע נוספות קיימות בארגון
 • התאמת הצרכים לפתרון לענן

2

הקמה

הקמת תשתיות ענן על ידי אנשי המקצוע שלנו 

 • הגדרת שרתים מתאימים
 • הקמת תשתיות אבטחת מידע
 • התקנת מערכות מידע
 • הגדרת תהליכי גיבוי ו DR
 • הפעלת מערכת ניטור
 • הגדרת נוהל תחזוקה ובקרה

3

בדיקות מעבר

בדיקות מערכת טרום המעבר מאפשרות מעבר חלק ומהיר

שלב בדיקות מקיף מאפשר לבצע מעדבר מהיר , השבתה מינימלאית והפעלה מהירה ללא תקלות

4

מעבר אמת

יום ה D DAY  מעבר אמת למערכת פריוריטי בענן

זה החלק היפה. לאחר ביצוע מסודר של שלבי העבודה מעבר האמת הוא קל, חלק ומהיר. הפסקת עבודה, העברת חומר, בדיקות והפעלה וכמובן תמיכה לאחר המעבר.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

שירותי מחשוב ענן ב-2020

אם אתם קוראים את השורות האלה בוודאי כבר שמעתם על שירותי מחשוב ענן לעסקים, מקולגה, אחד המנהלים או העובדים בעסק, אולי אפילו ממתחרים, וייתכן שכבר יש לכם שירות מחשוב ענן אך אתם רוצים להבין אם באמת מציעים לכם את הטוב ביותר. אם כן, השורות הבאות מוקדשות לכם.

מצטרפים למאה ה- 21

אם אתם נמנים בקבוצה הראשונה, של אנשים שעדיין לא מקבלים מחשוב ענן לעסקים, נסביר שמדובר למעשה באפשרות לגשת אל המחשוב של הארגון מרחוק, בין אם דרך האינטרנט או קו תקשורת ייעודי.  בדרך זו אתם יכולים להפעיל את מגוון היישומים הדרושים לכם וליהנות משילוב מצוין בין התוכנות והמערכות השונות. במקרה הזה אתם בעצם “יושבים” על שרת וירטואלי שמבוסס על שרת אמיתי פיזי שמצוי בחוות שרתים מאובטחת אי שם בישראל או בחו”ל.

השרת הפרטי שלכם מעניק פתרונות מתקדמים בעלות הרבה יותר נמוכה, מה שמאפשר לכם להיפרד מחדר השרתים שלכם. זאת בלי שצריך לבצע השקעה כספית מהותית על חומרה ותוכנה כשהמערכת מוקמת או משודרגת בעתיד, ובעלות חודשית קבועה וידועה מראש. 

במילים אחרות, אתם מקבלים מענה חסכוני מאוד המתאים מצד אחד לתקציב החברה או העסק, ומצד שני מותאם בדיוק לצרכים שלכם – כולל למשל התקנת יישומים ואפליקציות ללא מגבלה טכנית, שינויים בכוח המחשוב הדרוש לכם לפי היקף הפעילות המשתנה, בחירה בין מספר מערכות הפעלה, וכן הלאה.

יש להדגיש כי זמני ההקמה של השרתים והמערכות שלהם הינם מהירים מאוד, הם יושבים באתרים בישראל או בחו”ל של חברות ידועות ואמינות, ופועלים לפי סטנדרטים מתקדמים של אבטחת מידע.

תכל’ס – מה זה אומר?

זה אומר שגם בתור ארגון מסדר גודל בינוני ואפילו קטן אתם יכולים ליהנות, בעלויות נוחות מאוד וזולות יותר מהחזקה של שרת פיזי, ממיטב הכלים והתשתיות לתפעול המידע הארגוני. כמו כן אתם יכולים ליהנות מקשת רחבה של אפשרויות כמו שירותי דואר בענן, אבטחת דואר בענן, אנטי וירוס בענן, גיבויים בענן, שירותים וירטואליים, ואחסון של פריוריטי בענן במידת הצורך.

נשמע מורכב? ממש לא
אבל יש לנו יתרון עליכם של מעל 20 שנה ואנו יודעים היטב שלא מדובר בסיפור מסובך. 

אנו נדאג להתאים את הפתרונות בדיוק לדרישות ולצרכים שלכם, כך שיהיו חסכוניים ומשתלמים, יעילים ופרודוקטיביים, ובאמת יביאו לשיפור התנהלות הארגון. המעבר עצמו נעשה על ידינו בצורה פשוטה וחלקה עם מינימום השבתות, הפתעות או תקלות, ומעבר לכך אנחנו לא משאירים אתכם לבד. 

לכל אורך הדרך אתם מקבלים מאיתנו תמיכה עם שירותי IT מלאים.

כבר יש לי ספק ענן – לא בטוח שאני מרוצה…

אם אתם משתייכים לקבוצה השנייה, כלומר של בעלי עסקים שכבר מקבלים פתרונות ענן, אבל לא בטוחים שיש לכם את המענה הטוב ביותר שאפשר להשיג – כדאי שתמשיכו לקרוא. 

אכן, פתרונות ענן לעסקים מעניקים לארגונים מגוון יתרונות שאין חולק עליהם, לכן הם זוכים לפופולריות כה גבוהה בקרב חברות וארגונים בכל רחבי תבל. אין ספק שמדובר באפשרות משתלמת, יעילה, זמינה ואמינה לעסקים מכל סדר גודל. אבל עם העלייה בביקוש כך גם גדל ההיצע ובכל עת הספקים מציעים “את הפתרונות הטובים ביותר”.

לכן, אם ברצונכם להבין את טיב השירות שאתם מקבלים כרגע, או פשוט רוצים לדעת עם איזה ספק לעבוד, כדאי שתבדקו כמה קריטריונים בסיסיים:

גמישות מבחינת העלויות – האפשרות להתאים את החבילה שלכם לצרכי המחשוב האמיתיים, כגון עוצמת העיבוד ונפח האחסון. על מנת לנצל את היתרון הזה חובה לעבוד עם ספק שמאפשר לכם לשנות את החבילות, ומכאן את המחירים, על פי השינויים הנדרשים מצד העסק לאורך תקופת ההתקשרות.

 היכולות הטכניות שהספק מציע – כך למשל, ייתכן מצב שבו ספק מציע (כפי שצריך וחייב להיות) גמישות מבחינת עוצמת כוח העיבוד. ואולם, כאשר אתם נכנסים לתקופה של התרחבות וצמיחה, או לפרויקט הדורש משאבים מרובים, מתחילות להתעורר בעיות. לפתע מתברר שהספק אינו מצליח לתת מענה הולם מבחינת יכולותיו הטכניות, מה שמוביל לעיכובים מרגיזים ואפילו להשבתת המחשוב בעסק. לכן ודאו שאתם עובדים עם ספק אמין ומוכר, שבאמת מסוגל לתת מענה מקצועי ומהיר לעומסים משתנים.

ניסיון – לא בוחרים בחברה שאין לה  מספיק ניסיון. תבינו, מדובר בכל המידע הכי חשוב של העסק שלכם!

מוקד טלפוני ומערך שירות זמין – מי לא אוהב שירות מקצועי וטוב?

שאלות נפוצות

שירותי ענן לעסקים מורכבים מגוון רחב של שירותי לעסקים מבוססי ענן – שרתי אירוח בענן, גיבויים בענן, שירותי דואר בענן, מערכי אבטחה, אנטי וירוס, פריוריטי בענן.

המעבר לשירותי ענן אשר מתאימים לעסק שלכם נועדו על מנת לשפר ולייעל את מערך המחשוב שלכם תוך שמירה על יציבות וביצועיים מיטביים למערכת המחשוב שלכם.

שירותי ענן מורכבים ממכלול רחב של שירותים שלא בהכרח תצטרכו את כולם.

עלות שירותי הענן שלכם תיקבע על פי דרישות העסק שלכם והצרכים הארגוניים אשר יוגדרו במהלך שיחת איפיון מעמיקה עם מומחי הענן שלנו.

שירותי ענן מאפשרים גמישות בעלויות לאורך כל תהליך העבודה ובהתאם לימוש בפועל, דבר שעלול להוזיל את עלויות המחשוב שלכם לטווח הרחוק מבלי לפגוע ולא במעט בביצועי המערך שלכם.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירותי ענן ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.