שירותי מחשוב לעסקים

תחזוקה ותמיכה במערך המחשוב שלכם

חברת ERG עוסקת מאז 1999 במיקור חוץ של פתרונות מחשוב. ניהול רשת, אבטחה, פתרונות ענן ומרכז תמיכה.

כחברת מחשוב מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון ומאות לקוחות ממליצים אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו ליהנות משירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

נשמח להבין את הצרכים שלכם ולהפעיל עבורכם סביבת מחשוב מאובטחת, מהירה ויציבה.

עוברים למערכת מחשוב יציבה ונהנים משרות מקצועי וזמין.

שירותי מחשוב לעסק הכוללים:

בין לקוחותינו

שירותי מחשוב לעסקים - איך זה עובד?

1

סקר מערכת

לפני שמתחילים צריך לדעת מה המצב הקיים. לשם כך מבוצע סקר מקיף של מערך המחשב, שרתים, תחנות עבודה, תקשורת, גיבויים ואבטחה. בהתאם לממצאים נשלח דוח מקיף כולל המלצות לשיפורים.

הסקר מאפשר גם הגדרה של נהלי התחזוקה הנדרשים והפרטים מתועדים בתיק אתר מסודר של הלקוח.

2

לקיחת אחריות

לקיחת האחריות מתבצעת בצורה מהירה. לאחר קבלה ובדיקה של ססמאות ופרטי גישה לכול משאבי המחשוב נוכל לקחת אחריות מלאה וניתן להתחיל לעבוד מיידית.

3

תחזוקה ותמיכה

תחזוקה על בסיס נהלים ודוחות בקרה והפעלת מערכות ניטור מאפשרות לנו להפסיק לכבות שריפות ולייצר תשתיות מחשוב יציבות ואמינות. תמיכה במשתמשים מבוצעת מרחוק ובאתר על ידי צוות מקצועי. קריאות השירות מנוהלות במערכת מידע עם שקיפות ללקוחות.

צוות מנהלות השירות והצוות המקצועי זמין לספק מענה ולפתור תקלות או נושאים דחופים. 

4

פרויקטים

תכנון וקידום מערך המחשב

בהתאם לסקר המחשוב ובהמשך הדרך על פי צרכי הארגון אנחנו נציע לבצע שינויים / שדרוגים במערך המחשוב על מנת לספק לכם כלים מחשוב טובים יותר ויציבים יותר.

בראייה רחבה אנחנו מסייעים להכין תכנית הצטיידות וייעוץ בתחום של תשתיות, טלפוניה, אבטחת מידע וכל מה שקשור לתחום מערכות המידע.

שאלות נפוצות בנושא שירותי מחשוב

זה החלק הכי פשוט. השותפים בERG ישמחו לשוחח ולהיפגש אתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

שירותי מחשוב לעסקים מתומחרים בהתאם להיקף גודל מערך המחשוב בחברה ולכן, על מנת לתמחר את השירות עבורכם, ניאלץ לקבל מכם פרטים נוספים.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון .

אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה.

אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

פתרונות מחשוב לעסקים ב-2020

בעולם בו המידע הוא המשאב החושב ביותר לצורך קידום, שיווק והתפתחותו העסק או הארגון, שירותי מחשוב לעסקים הופכים להיות מעין כלי ייצור עבור הארגון בדיוק כמו מכונות וחומרי גלם במפעל, אתם רוצים להיות בטוחים שהארגון שלכם מקבל את פתרונות המחשוב המתאימים.

שירותי מחשוב יציבים = ארגון עובד ומתקדם.

אנו נספק לכם פתרונות מחשוב איכותיים במגוון תחומים לרבות:

  • פתרונות אבטחת מידע לעסק
  • פתרונות ניטור ובקרה לעסק
  • פתרונות ענן להתאים את הענן לעסק שלך
  • פתרונות תמיכה ושירות לעסקים

חברת שירותי מחשוב לעסקים תדאג שתקלות משתמשים לא יחזרו, שחלילה לא יהיו השבות, שנהלי התחזוקה יבוצעו בצורה מסודרת, שפתרונות אבטחת המידע המתאימים יופעלו ושמערכת ניטור תספק התרעות. 

למה לבחור בERG כספק שירותי מחשוב לעסק שלך?

שירותי מחשוב לעסקים

עם מעל 20 שנות ניסיון במתן שירותי מחשוב לעסקים אנו מבינים כי מטרת מערכת המחשוב היא לספק מענה לצרכים העסקיים ולשפר את היעילות והרווחיות בארגון ולכן אנו מקפידים להבין במדויק את הצרכים והסביבה העסקית של הלקוח בטרם תכנון הפתרון והשרות הנדרש.

תובנה זו, שהמחשוב משרת את הצרכים העסקיים שלכם – או במילים אחרות – שמערך המחשוב מספק הלכה למעשה כלי ייצור דיגיטליים מחייבת את הארגון להישען על פתרונות מחשוב זמינים, יציבים ומאובטחים ולקבל שירותי מחשוב מקצועיים ומנוסים.

בתור בעל עסק, אתה בוודאי יודע שכל דקה חשובה! כל רגע בו דעתך מוסחת על ידי תקלה טכנית או גורם בלתי צפוי אחר הוא רגע אבוד שיכול לפגוע בתפוקה של העסק שלך. 

שירותי מחשוב לעסקים מבית ERG נועדה לאפשר לך  ליהנות ממערכות מחשב זמינה, יציבה ומאובטחת בעזרת שגרת תחזוקה מונעת, הקפדה על סטנדרטים ונהלי עבודה מחמירים ומתן שירות מקצועי.

מאמרים בנושא מחשוב ו- IT

דילוג לתוכן