שרותי מחשוב ופתרונות מחשוב ארגוניים

המקצוענות שלנו בשרות מערכת המחשוב שלך

מאז שנת 1999 חברת ERG מספקת שרותי מחשוב ופתרונות מחשוב לעסקים במגוון תחומי פעילות.

כחברת מחשוב מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון, עשרות פרויקטים מוצלחים, מאות לקוחות מרוצים ואלפי משתמשי קצה בשרות אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו להנות מפתרונות מחשוב ושירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

שירותי המחשוב שלנו כוללים:

דוחות בקרה תקופתיים , מערכות ניטור והתרעה, שירותי תמיכה מרחוק , שירותי תמיכה באתר הלקוח , פתרונות ענן, זמינות 24/7 , פיתוח תוכנה, שירות DBA

צרו איתנו קשר וצוות מקצועני המחשוב שלנו מחויב לספק לכם שרות קשוב, איכפתי, מקצועני וזמין תוך הקפדה על תקשורת פתוחה ויעילה.

לקוחותינו ממליצים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך עובד התהליך?

1

סקר מערכת

לפני שמתחילים צריך לדעת מה המצב הקיים. לשם כך מבוצע סקר מקיף של מערך המחשב, שרתים, תחנות עבודה, תקשורת, גיבויים ואבטחה. בהתאם לממצאים נשלח דוח מקיף כולל המלצות לשיפורים.

הסקר מאפשר גם הגדרה של נהלי התחזוקה הנדרשים והפרטים מתועדים בתיק אתר מסודר של הלקוח.

2

לקיחת אחריות

לקיחת האחריות מתבצעת בצורה מהירה. לאחר קבלה ובדיקה של ססמאות ופרטי גישה לכול משאבי המחשוב נוכל לקחת אחריות מלאה וניתן להתחיל לעבוד מיידית.

3

תחזוקה ותמיכה

תחזוקה על בסיס נהלים ודוחות בקרה והפעלת מערכות ניטור מאפשרות לנו להפסיק לכבות שריפות ולייצר תשתיות מחשוב יציבות ואמינות. תמיכה במשתמשים מבוצעת מרחוק ובאתר על ידי צוות מקצועי. קריאות השירות מנוהלות במערכת מידע עם שקיפות ללקוחות.

צוות מנהלות השירות והצוות המקצועי זמין לספק מענה ולפתור תקלות או נושאים דחופים. 

4

פרויקטים

תכנון וקידום מערך המחשב

בהתאם לסקר המחשוב ובהמשך הדרך על פי צרכי הארגון אנחנו נציע לבצע שינויים / שדרוגים במערך המחשוב על מנת לספק לכם כלים מחשוב טובים יותר ויציבים יותר.

בראייה רחבה אנחנו מסייעים להכין תכנית הצטיידות וייעוץ בתחום של תשתיות, טלפוניה, אבטחת מידע וכל מה שקשור לתחום מערכות המידע.

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

עם מעל 20 שנות ניסיון במתן שירותי מחשוב לעסקים אנו מבינים כי מטרת מערכת המחשוב היא לספק מענה לצרכים העיסקים ולשפר את היעילות והרווחיות בארגון.

לכן אנו מקפידים להבין במדויק את הצרכים והסביבה העיסקית של הלקוח בטרם תכנון הפתרון והשרות הנדרש.

תובנה זו, שהמחשוב משרת את הצרכים העסקיים שלכם – או במילים אחרות – שמערך המחשוב מספק הלכה למעשה כלי ייצור דיגיטאליים מחייבת את הארגון להשען על פתרונות מחשוב זמינים, יציבים ומאובטחים ולקבל שירותי מחשוב מקצועיים ומנוסים.

חשוב לדעת שכל ארגון בכל גודל ותחום פעילות יכול להנות ממערכות מחשב זמינה, יציבה ומאובטחת בעזרת שגרת תחזוקה מונעת, הקפדה על סטנדרטים ונהלי עבודה מחמירים ומתן שירות מקצועי.

בתור בעל עסק, אתה בוודאי יודע שכל דקה חשובה וכל רגע בו דעתך מוסחת על ידי תקלה טכנית או גורם בלתי צפוי אחר הוא רגע אבוד שיכול לפגוע בתפוקה של העסק שלך. קטגורית שירותי המחשוב לעסקים מבית ERG נועדה לתת לכך מענה ולספק לך ראש שקט לטיפול במה שחשוב באמת.

אילו פתרונות מחשוב לעסקים אנחנו מציעים?

מרכז תמיכה  Helpdesk – מרכז התמיכה מקבל קריאות שירות דרך מרכז טלפוני או הדואר האלקטרוני ועונה עליה במהירות בזכות הכרה מעמיקה של מערכת המחשוב בעסק ויכולת השתלטות מרחוק. המענה ניתן גם בשעות לא שגרתיות והתקלות מטופלות על ידי כונן תורן ולעיתים מסוגל לפתור את הבעיה עוד לפני שהלקוח עצמו מתוודע אליה.

במידת הצורך אפשר גם לשכור את שירותיו של מומחה אשר יגיע עד לבית העסק ויפתור את התקלה באופן נקודתי.

הקמה ותחזוקה של רשתות  – ל – ERG ניסיון עשיר של מעל 15 שנים בהקמה ותחזוקה של רשתות בתצורות שונות, כולל כאלו המיועדות לעסקים. שיטת הבקרה הייחודית שלנו מבטיחה שהמערכת תהיה מנוטרת ומגובה באופן קבוע, וכך יהיה אפשר להתאושש מתקלת חומרה תוכנה במהירות האופטימאלית.

פתרונות וירטואליזציה – פתרונות מחשוב לעסקים בדמות וירטואליזציה מסוגלים לחסוך לעסק סכומים נכבדים ברכישה ושדרוג של החומרה הקיימת והקמת מערך מחשוב גדול במיוחד באמצעות הרצה של מספר סביבות עבודה במקביל. כך ניתן למשל להשתמש בכמה שרתים שונים ובמקרה הצורך (כמו במקרה של תקלת תוכנה), לעבור בין שרת אחד לשני בהרף עין ולחזור לעבודה סדירה או אפילו לשלוף את מצב המערכת היציב האחרון (Snapshot).

שירותי מחשוב ענן וגיבוי – המעבר למחשוב ענן, מספק לארגונים את היכולת לצרוך שירותי ענן ופתרונות ענן במחיר חודשי נמוך במקום לרכוש חומרה ורישוי, לבצע פרויקטים מורכבים ולהיות אחראי על תחזוקה שוטפת. בין שירותי הענן ניתן למנות שירותי דואר אלקטרוני (החוסכים את הצורך בגיבוי מקומי), שרתים וירטואליים בעלות מופחתת באופן משמעותי, שירותי גיבוי און ליין, שירותי אבטחת דואר ואנטי וירוס ו- Firewall.

מלבד החיסכון הכספי הישיר, שירותי מחשוב הנגישים דרך הענן הם גמישים במיוחד וניתן להתאים אותם לצרכים המשתנים של הלקוח מבלי להשקיע הון עתק בשדרוג של החומרה הקיימת מכיוון שמרבית כוח המחשוב להפעלתם נמצא בענן עצמו.

שירותי מיקור חוץ – עסקים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע מיומנים על בסיס קבוע, ולהם אנחנו מציעים שירותי מיקור חוץ מקצועיים של אנשי מחשוב כגון מנהלי רשתות, מנהלי מסדי נתונים- DBAפיתוח ותחזוקת תוכנה ועוד.