שירותי IT לעסקים

חברת ERG מספקת שירותי IT ופתרונות מחשוב מתקדמים במגוון תחומי פעילות מאז שנת 1999.

כחברת IT  מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון, עשרות פרויקטים מוצלחים, מאות לקוחות מרוצים ואלפי משתמשי קצה בשרות אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו להנות מפתרונות מחשוב ושירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר.

אז מה זה בעצם שירות IT לעסק?

שירותי IT הם מגוון נרחב של שירותים טכניים אשר קשורים לתכנון, הקמה ותפעול של מערכת המחשוב בעסק ובארגון. תכנון נכון ומדידת הצלחת שרותי ה- IT נמדדת על ידי כך שהם מאפשרים  למשתמשי מערכות המחשב בארגון לבצע את עבודתם בצורה יעילה ונוחה, מהירה ובטוחה, ועל זה כל העניין הרי. למעשה, חלק קריטי במתן שירותי IT הוא ההצלחה בתרגום הצרכים והמטרות העסקיות של הארגון לפתרונות טכנולוגיים המתאימים לגודל, סביבת העבודה והתקציב הנתון.

בתהליך זה מאופיינים צרכי התשתיות, החומרה, תקשורת, אבטחה,מערכות מידע, רמת תחזוקה ושרות שוטף הנדרש עבור עמידה במטרות והארגון ורתימת טכנולוגיות מחשוב להצלחת הארגון.

לקוחותינו ממליצים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך עובד התהליך?

1

סקר מערכת

לפני שמתחילים צריך לדעת מה המצב הקיים. לשם כך מבוצע סקר מקיף של מערך המחשב, שרתים, תחנות עבודה, תקשורת, גיבויים ואבטחה. בהתאם לממצאים נשלח דוח מקיף כולל המלצות לשיפורים.

הסקר מאפשר גם הגדרה של נהלי התחזוקה הנדרשים והפרטים מתועדים בתיק אתר מסודר של הלקוח.

2

לקיחת אחריות

לקיחת האחריות מתבצעת בצורה מהירה. לאחר קבלה ובדיקה של ססמאות ופרטי גישה לכול משאבי המחשוב נוכל לקחת אחריות מלאה וניתן להתחיל לעבוד מיידית.

3

תחזוקה ותמיכה

תחזוקה על בסיס נהלים ודוחות בקרה והפעלת מערכות ניטור מאפשרות לנו להפסיק לכבות שריפות ולייצר תשתיות מחשוב יציבות ואמינות. תמיכה במשתמשים מבוצעת מרחוק ובאתר על ידי צוות מקצועי. קריאות השירות מנוהלות במערכת מידע עם שקיפות ללקוחות.

צוות מנהלות השירות והצוות המקצועי זמין לספק מענה ולפתור תקלות או נושאים דחופים. 

4

פרויקטים

תכנון וקידום מערך המחשב

בהתאם לסקר המחשוב ובהמשך הדרך על פי צרכי הארגון אנחנו נציע לבצע שינויים / שדרוגים במערך המחשוב על מנת לספק לכם כלים מחשוב טובים יותר ויציבים יותר.

בראייה רחבה אנחנו מסייעים להכין תכנית הצטיידות וייעוץ בתחום של תשתיות, טלפוניה, אבטחת מידע וכל מה שקשור לתחום מערכות המידע.

שאלות נפוצות

למרות שלמרבית הארגונים ישנו בסיס רחב משותף,  לכול ארגון צרכי מחשוב ייחודיים המשקפים את מטרות הארגון, גודל הארגון הנוכחי והצפוי, תקציב, פיזור גיאוגרפי,  נפח המידע בארגון ותחום הפעילות הספציפי.מסיבות אלו ואחרות , לכול ארגון נתפרת חליפת פתרונות הכוללת:

 • תחזוקה שוטפת
 • תמיכה מרחוק
 • תמיכה באתר
 • זמינות 24 / 7
 • שירותי מומחה
 • תהליך ניהול IT

כל מה שהארגון זקוק לו על מנת לעבוד בצורה רציפה ואיכותית.

על מנת להבטיח את איכות השירותים הניתנים ללקוח, ניהול שירותי IT מתבצע על פי נהלי עבודה טכנולוגיים ומנהלתיים וכולל תיעוד מלא של עבודת התחזוקה, תיעוד קריאות השרות וזמני העבודה, תיעוד הגיבוי ובדיקות השחזור,עדכון שוטף של הלקוח ופגישות עדכון וייעוץ. שירותי התחזוקה השוטפת מתבצעים ברקע בצורה ייזומה ומתועדים (למען הדורות הבאים….וחקירת תקלות בדיעבד ומניעה שלהן בעתיד) כאשר כל ממצא חריג מועבר להמשך טיפול על ידי גורם התמיכה המתאים.

ERG מספקת מרכז תמיכה זמין בטלפון ובמיילים לטיפול בקריאות של משתמשים בחיבור מרחוק. כול קריאת שרות מתועדת ונמצאת במעקב עד לסיום הטיפול כאשר הלקוח מעודכן במהלך העבודה על ההתקדמות וסיום הטיפול. צוותי השטח מגיעים בצורה ייזומה או על פי קריאה כאשר כול ביקור באתר כולל דוח סיכום פעילות ונושאים פתוחים להמשך מעקב וטיפול.

רכש חומרה חדשה ורישוי שלה מתבצע בצורה יעילה לאחר ייעוץ מקצועי בבחירת התצורה הנדרשת ולאחר מכן אינטגרציה לתוך מערכות הארגון.

מחיר שירותי IT משתנה בהתאם לגודל הארגון, תשתיות המחשוב הקיימות, פיזור גיאוגרפי, רמת השירות והזמינות הנדרשת כאשר השרות מתומחר בצורה הוגנת וניתן בצורה שקופה.
אפשרויות ההתקשרות העסקית כוללות:

 • ריטיינר – מחיר קבוע חודשי
 • בנק שעות – רכישת שעות מראש בצורה מוזלת
 • תשלום לפי צריכה – תשלום לפי ביצוע בפועל של שעות עבודה.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

אז למה לי כל ה IT הזה?

מה זאת אומרת למה?

כי אתה חייב את זה למען יעילות הארגון.

כל ארגון, קטן כגדול ובכל תחומי הפעילות (משרדי עורכי דין, חברות סחר, מפעלים וחברות טכנולוגיה וסטארטאפים) משתמש בשירותים בסיסיים ומתקדמים של מערכות מידע כגון דואר אלקטרוני, שיתוף קבצים, מערכתהנהלת חשבונות או מערכת ERP מלאה וכן מערכות ייעודיות אחרות. על מנת להבטיח שמשתמשי מערכת המחשוב יוכלו להפעיל אותה בצורה מהירה, נוחה, מאובטחת ומיטבית יש לתכנן לנהל ולתחזק את מערכת המחשוב – ובדיוק בשביל זה אתה זקוק לשירותי IT  מקצועיים, זמינים ורציפים.

השימוש בשירותי IT  מקצועיים מאפשרת למשתמשים העסוקים בעבודתם לקבל תמיכה יעילה ומידית במקרה של תקלות, כל המידע הארגוני מגובה בצורה רציפה ובדיקות שיחזור מבוצעות בצורהי יזומה וכן נערכות בדיקות האם הטכנולוגיות בהן הארגון משתמש אכן מתאימות לצרכים ולתהליכי העבודה.

עכשיו מובן למה אתה צריך שרותי IT ?

מה כוללים שירותי IT ?

שרותי IT מורכבים מכמה רמות וכמה התמחויות טכנולוגיות שונות שחוברות יחד לספק מענה כולל המתאים לצרכי הארגון.

השירות כולל:

 1. ייעוץ בבחירת תשתיות ופתרונות מחשוב המתאימים לארגון
 2. הקמת מערכת מחשוב העונה לצרכי הארגון
 3. תחזוקה שוטפת ייזומה למערכות המחשוב למניעת השבתות והבטחת עבודה רציפה
 4. שרות מרכז תמיכה – תמיכה מקצועית בתקלות משתמשים ופתרונן
 5. רכש של חומרה ורישוי
 6. אפיון ופיתוח כלים ומערכות מידע ייעודיות
 7. ליווי טכנולוגי שוטף של קבלת ההחלטות בנושאי מחשוב בארגון
 8. הכנת תכנית מחשוב, תכנון וביצוע פרויקטים

תפיסת השרות של ERG מעמידה בפני הלקוח בעלי תפקידים המשלימים זה את זה על מנת לספק את חבילת השירות האידאלית לעסק שלך:

 1. מנהל לקוח מנוסה ומקצועי
 2. מרכז תמיכה – מספק תמיכה טלפונית והתחברות מרחוק
 3. צוות שטח – תמיכה באתר הלקוח
 4. שרותי מומחה – צוות מומחים לנושאי תקשורת, אבטחת מידע, דואר ומערכות מידע
 5. שרותי DBA – ניהול ותחזוקה של בסיסי הנתונים בארגון

ERG מספקת שרותי IT ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר ובזמינות ושקיפות מלאה מול הלקוח על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר שניתן תוך תיעוד מלא של התהליכים והתחייבות מלאה לשירות ואמינות. צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ לגבי סוג השירות המתאים לעסק שלכם.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו ל :  073-2655100