חברת מחשוב ו-IT לעסקים

מחברים עבורכם טכנולוגיות כבר מעל 20 שנה

חברת ERG מספקת פתרונות מחשוב ושירותי IT למאות עסקים במגוון תחומי פעילות.

במציאות העסקית כיום, מערכות מחשוב לעסקים הן הבסיס לכל פעילות ארגונית, ואנו מאמינים כי מערכת המחשוב צריכה להיות זמינה בכל עת לשרות הלקוח. לפיכך, אנו מקפידים על נהלים מוקפדים, תחזוקה מונעת ושירותי ניטור מתקדמים.

אנו מבינים כי זמן=כסף ולפיכך מרכז התמיכה, בית התוכנה וצוות השטח שלנו מספקים ללקוח זמינות מרבית ושרות מקצועי, יעיל ואחראי הרואה את טובת הלקוח.

אצלנו זוכרים תמיד שמאחורי כל מסך ועכבר ישנו אדם אמתי ולא “משתמש” ולפיכך תמיד נקפיד על תקשורת פתוחה ואמינה.

חברת מחשוב

שירותי מחשוב ו- IT

אנו מבינים כי מטרת מערכת המחשוב היא לספק מענה לצרכים העיסקים ולשפר את היעילות והרווחיות בארגון ולכן אנו מקפידים להבין במדויק את הצרכים והסביבה העיסקית של הלקוח בטרם תכנון הפתרון.

שירותי אבטחת מידע

אבטחת מידע לארגונים על ידי מומחי אבטחה, ניסיון בהקמת תשתיות אבטחת מידע מקצה לקצה וניהול אירועי סייבר.
ביצוע אפיון, הערכת סיכונים ופריסת פתרונות מתאימים באמצעות תוכנה, ניטור, איסוף לוגים, ומערכות התרעה.

שירותי ענן

מחשוב ענן מאפשר לארגונים להפעיל מערכות מחשוב במחיר חודשי נמוך ללא השקעה בחומרה ורישוי. שירותי מחשוב ענן מבטיחים זמינות, ביצועים מיטביים וזמינות מרבית (Availability) של מערכת המחשוב.

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה ומערכות מידע בהתאמה לצורכי הארגון היא משימה מורכבת ומאתגרת המתחילה בהבנת הצרכים העסקיים, הנתונים והתהליכים הנדרשים לניהול ומעקב ומסתיימת בהטמעה מוצלחת של מערכת המידע בקרב המשתמשים.

שירותי DBA

שרותי ה- DBA SQL מבוססים מצד אחד על ידע והכרה מעמיקה בפיתוח תוכנה הצורכת את שרותי מסדי נתונים מצד אחד ועל ידע נרחב בתחזוקה וניהול שרתים ותקשורת מצד שני.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחותינו ממליצים

וידאו שירותי מחשוב לעסקים
נגן וידאו