חברתנו, אילן קארגלס, היא חברה ששירותיה מבוססים על מאגר נתונים עצום; כיום כל המערך המיחשובי שלנו מבוסס מערכות מידע שמתוחזקות ע"י ERG.

בעבר, לפני כניסתה של ERG לחברתנו, חווינו נפילות וקריסות של מערכות המידע, שגרמו להפסדים ופגעו ברמת השירות שלנו. ERG נתנה לנו יציבות, שקט וביטחון בכל תחום ה-IT של אילן קארגלס. גם במקרים הבודדים של נפילות תגובת ERG מידית, ולעולם לא נגרמו השבתות של יותר ממספר שעות.

הצוות זמין בכל רגע נתון החל מהמוקד ועד בעלי החברה, שמעורב בפרטים הקטנים, ודואג למתן שרות ברמה הגבוהה, ובדרך כלל, מלווה את כל התהליכים באופן אישי.

דורון, מנכ"ל , אילנקרגלאס

לצוות האחים וחברת ERG ,

מרגע שהשארנו פרטים לפני כבר 4 שנים ועד היום הטיפול המסור בנו ובמערכות שלנו הוא יוצא דופן ולא מובן מאליו!

השירות האיכפתי, החריצות, ההבנה העמוקה והרצינית בתחומים השונים בהם אנו פחות שולטים, היחס האנושי מובילים את שיתוף הפעולה שלנו קדימה.

לא קל לספק שירות לחברה מהתעשייה המסורתית, יצרנית, משפחתית אשר עושה את צעדיה לתוך עולם המחשוב, אך אתם תומכים בכל בעיה ושאלה באופן כה מקצועי ונעים.

התחלנו ממצב מפוזר ולא מקצועי ואנו צועדים אל עבר מצב מאורגן, מסודר ומתקדם, אבקש להודות לכם על הדרך ומקווה לעוד הרבה שנים טובות של שיתוף פעולה!

לרן, אייל, אמיר, אבי, רומן, לירון ולכל צוות ERG המנצח – תודה.

עומר טהון, מנהל תפעול , שטיבל טחנות קמח

חברת מנפאואר מקבלת שירות Outsourcing  בתחום הפיתוח וה-DBA  מחברת ERG מזה שנים רבות. אנו מקבלים שירות מקצועי ואיכותי שמלווה אותנו בכל דרישה ותקלה.

השירות שאנו מקבלים מאופיין בעמידה ב – SLA , אמינות , מקצועיות וגמישות שתורמים מאוד ליכולת שלנו לתמוך במחלקת הפיתוח של חברת מנפאואר .

אשמח לתת את המלצותיי במידה ויידרש.

רוני , מנהלת מחשוב, מנפאואר

אנו עובדים עם צוות ERG כשנה וחצי, וברצוני להודות על עבודה משותפת, פוריה ונעימה.תמיד זמינים לכל פניה ושאלה.

התחלנו את הדרך כשכל מערכת הIT  שלנו הייתה במצב כושל עם נפילות שרת קבועות ואובדן זמן עבודה משמעותי.

מרגע שהתחלנו לעבוד יחד ושיפרתם את התשתית שלנו העבודה נעימה יותר ורציפה, מהירויות העבודה השתפרו והראש שקט.

ברצוני להודות במיוחד גם לאנשי התמיכה מכל הלב, העובדים שנמצאים אצלנו ותומכים מרחוק על הסבלנות, המקצועיות היחס והאכפתיות.

שירי , מנהלת מחשוב, שטאנג הנדסה

חברת ERG מספקת לחברתנו שירותי תמיכה בכל נושא מערכות מידע בשנתיים האחרונות. השרות המקצועי שהם מספקים ואנשי הצוות המקצועיים אשר נותנים לנו שירות אפשרו לי חסכון משמעותי בעלויות המחלקה ושיפור השירות הניתן לאנשי הארגון.

אייל זמין תמיד לכל בעיה, עוזר במתן פתרונות ונותן מענה בזמינות מלאה. העבודה עם ERG מספקת לי שקט ובטחון וידיעה שיש מי שנותן לי פתרונות בזמן אמת 24/7.

תודה ל ERG על השרות הנפלא והמקצועי!

שירי הסקי, סמנכלית תפעול, Tiny Love
סמנכלית תפעול