IT Solutions – פתרונות IT מנוהלים

עשרים שנות הניסיון שלנו בשרות מערכת המחשוב שלך

חברת ERG מספקת IT Solutions מאז שנת 1999 למאות ארגונים ואלפי משתמשים מרוצים שנהים מתשתיות ומערכות מחשוב יציבות ואמינות.

הניסיון לימד אותנו כי כל ארגון בכל גודל ותחום פעילות יכול להנות ממערכות מחשב זמינה, יציבה ומאובטחת באמצעות שגרת תחזוקה מונעת  והקפדה על סטנדרטים ונהלי עבודה מחמירים.

צוות מקצועני המחשוב שלנו מחויב לספק ללקוח שרות קשוב, איכפתי, מקצועני וזמין תוך הקפדה על תקשורת פתוחה ויעילה.

כחברת מחשוב מובילה עם מעל 20 שנות ניסיון, עשרות פרויקטים מוצלחים, מאות לקוחות מרוצים ואלפי משתמשי קצה בשרות אנחנו שמחים לאפשר לכל לקוח שלנו להנות מפתרונות מחשוב ושירותי מחשוב ברמה המקצועית הגבוה ביותר שמספקים תשתיות מחשוב יציבות, זמינות ואמינות. 

לקוחותינו ממליצים

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך עובד התהליך?

1

סקר מערכת

לפני שמתחילים צריך לדעת מה המצב הקיים. לשם כך מבוצע סקר מקיף של מערך המחשב, שרתים, תחנות עבודה, תקשורת, גיבויים ואבטחה. בהתאם לממצאים נשלח דוח מקיף כולל המלצות לשיפורים.

הסקר מאפשר גם הגדרה של נהלי התחזוקה הנדרשים והפרטים מתועדים בתיק אתר מסודר של הלקוח.

2

לקיחת אחריות

לקיחת האחריות מתבצעת בצורה מהירה. לאחר קבלה ובדיקה של ססמאות ופרטי גישה לכול משאבי המחשוב נוכל לקחת אחריות מלאה וניתן להתחיל לעבוד מיידית.

3

תחזוקה ותמיכה

תחזוקה על בסיס נהלים ודוחות בקרה והפעלת מערכות ניטור מאפשרות לנו להפסיק לכבות שריפות ולייצר תשתיות מחשוב יציבות ואמינות. תמיכה במשתמשים מבוצעת מרחוק ובאתר על ידי צוות מקצועי. קריאות השירות מנוהלות במערכת מידע עם שקיפות ללקוחות.

צוות מנהלות השירות והצוות המקצועי זמין לספק מענה ולפתור תקלות או נושאים דחופים. 

4

פרויקטים

תכנון וקידום מערך המחשב

בהתאם לסקר המחשוב ובהמשך הדרך על פי צרכי הארגון אנחנו נציע לבצע שינויים / שדרוגים במערך המחשוב על מנת לספק לכם כלים מחשוב טובים יותר ויציבים יותר.

בראייה רחבה אנחנו מסייעים להכין תכנית הצטיידות וייעוץ בתחום של תשתיות, טלפוניה, אבטחת מידע וכל מה שקשור לתחום מערכות המידע.

שאלות נפוצות

זה החלק הכי פשוט. השותפים ב ERG ישמחו לשוחח ולהפגש איתכם, לברר את הצרכים והבעיות ולהציע פתרון.

פשוט תתקשרו או תשתמשו בטופס צור קשר. משם אתם בידיים טובות.

אנחנו בהחלט לא הפתרון הכי זול בשוק אבל גם כמו שסבתא ויוי זכרונה לברכה הייתה אומרה שהולכים לרופא שיניים לא מחפשים את הכי זול או בגרסא אחרת מה שקונים בזול בדרך כלל עולה ביוקר.

אנחנו ספק מקצועי ומנוסה והמחירים שלנו הוגנים.

20 שנות ניסיון . אנחנו מספקים שירות ללקוחות לחברות ציבוריות, חברות הזנק, משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, מפעלי ייצור, חברות שיווק והפצה וחזרות הזנק. בכול תחום אנחנו מכירים את מערכות המידע הנפוצות, צרכי העובדים במשרד ובשטח, דרישות אבטחה ורגולציה. אנחנו יודעים מה אחרים עושים ומה עובד. 

 ברשימת הממליצים המקוצרת שלנו באתר תוכלו למצוא חברות מוכרות שעובדות איתנו כבר שנים. חברות שסומכות עלינו כספק מחשוב מקצועי, רציני ואמין.

אחת המגמות העולות כיום בעולם ה IT  ומחשוב חכם של ארגונים היא מגמת המעבר למחשוב ענן, שירותי ענן מאפשרים גישה לשירותים מנוהלים אשר אינם מאוכסנים על גבי שרתים מקומיים אלא על גבי שרתים מרוחקים ומאפשרים יכולות ניהול גמישות ואפקטיביות עבור עסקים רבים.

היתרונות במעבר למחשוב ענן עבור ארגונים קטנים ובינוניים הינו ברור ומציג יחס עלות-תועלת גבוה. הענן מציע מגוון שירותים נרחב אשר בהפעלה מקומית היו עולים כסף רב ומציגים קשיים תפעוליים אשר עשויים להכביד על העסק, הן מבחינת משאבים ככוח אדם, בידע וכמובן בתקציבים.

היתרון המרכזי במחשוב ענן הוא האפשרות להעניק גם לארגונים קטנים ובינוניים להפעיל מערכות מחשוב מתקדמות במחיר חודשי נמוך ללא השקעות בחומרה ורישוי.

שירותי מחשוב ענן מבטיחים ביצועים מיטביים וזמינות מרבית (Availability) של מערכת המחשוב ואפשרויות שדרוג גמישות על פי צרכי החברה המשתנים, החל משדרוג בזמני שיא של פעילות החברה ועד downgrade כאשר פעילות החברה נמוכה יותר, תפירה מושלמת לצרכים ולתקציב.

פתרונות מחשוב הענן שאנו מציעים ללקוחותינו מתאימים לכל סוגי העסקים, מתוך הבנה של הצרכים והדרישות של עסקים אלו ונתפרו כך שיתאימו בצורה מושלמת לכל צורך של הארגון. יישום מוצלח של פתרונות מחשוב נשען על הראייה שלנו לאחריות מלאה תחת קורת גג אחת, בקיאות טכנולוגית, ניסיון והכי חשוב אמינות ושקיפות מול הלקוח שמיצרים קשרי עבודה ארוכי שנים ובסופו של דבר הכול מתחיל ונגמר בצוות. 

צוות מקצועני המחשוב שלנו מחויב לספק ללקוחות החברה שרות קשוב, איכפתי, מקצועני וזמין תוך הקפדה על תקשורת פתוחה ויעילה.

פתרונות המחשוב שלנו, הכוללים פתרונות תוכנהשירותי IT ועוד, מספקים ללקוח מענה מלא ומקיף לצרכי המחשוב במחיר הוגן. בנוסף, אנו מספקים מענה בתצורה של ם שירותי מיקור חוץ ושרותים מנוהלים.

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר עוד היום ולבחון את סל השירותים המקצועיים שלנו